Opis nieruchomości

PIĘKNA KLASYCZNA WILLA W SAMYM SERCU SADYBY!

Na starej Sadybie na szlaku gazowych latarni tuż przy Skwerze Starszych Panów powstała rezydencja projektu jednego z najbardziej uznanych warszawskich współczesnych architektów Wojciecha Musiała. Rezydencja skromna a zarazem z rozmachem, klasyczna ale zachwycająca, zatrzymuje wzrok przechodniów swoją wyjątkową elegancją.

To niesamowicie funkcjonalna przestrzeń - część prywatna, która zajmuje pierwsze piętro, gdzie mieszczą się 4 komfortowe sypialnie z łazienkami i garderobami oraz parter, gdzie znajduje się pokój kominkowy, jadalnię i kuchnię, a tuż obok miejsce relaksu z bezpośrednim wyjściem na taras i do przepięknego ogrodu.

Salon wykończony w spokojnych szarościach stanowi minimalistyczne tło dla licznych dzieł sztuki zdobiących dom oraz ponadczasowych mebli włoskiej marki Minotti i Molteni & C. Taras stanowi integralną część salonu i razem stają się miejscem wypoczynku i relaksu.

Wyposażenie:
Rezydencja wyposażona jest w meble i dodatki najlepszych i cenionych marek, m. in. lampy firmy Barovier & Toso, podłoga dębowa, cały sprzęt w kuchni jest firmy Geggenau.

Wyposażenie kuchni jest unikatowe, niespotykane są tak idealnie dobrane szczegóły: Piekarnik - 74 cm szerokości, wysoka szuflada do podgrzewania talerzy, płyta gazowa - 90 cm, zmywarka, lodówka podblatowa, 2 szuflady firmy Sub-Zero, lodówka duża stalowa Side-by-side i dwie lodówki na wino - jedna mała podblatowa, druga 190cm wysoka, a jeszcze dodatkowo w spiżarni lodówko-zamrażalka. W kuchni planowana wymiana blatu na teakowy - idealnie dostosowanego do bezpośredniej pracy z produktami spożywczymi (specjalne zastosowanie środków pielęgnacyjnych).

Pralnia, jak każde pomieszczenie w tym domu wyposażona jest w niebanalne sprzęty: - pralka firmy Maytag na 12 kg, - suszarka firmy Maytag z wyrzucanym powietrzem na zewnątrz (nie skrapla się woda i nie ma zamkniętego obiegu suszenia).

Ogród zachwyca pięknem i niespotykanymi okazami roślinności oraz starodrzewem, który tworzy klimat. Jest to miejsce idealne na odpoczynek i relaks a także spędzenie czasu z rodziną przy rodzinnym stole. W ogrodzie gospodarze spotkają drzewa:
- graby
- cisy
- bukszpany
- magnolie
- azalie
- platany
- rododendrony
- sosna.
Dodatkowe udogodnienia dla gospodarzy to funkcjonalne piwnice z salą kinową, a garaż pomieści aż 4 auta! To rzadkość w tej lokalizacji!

POLECAM!!!.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena15 000 000 zł
Cena / m2~ 19 490 zł
IDMIM127111
MiastoWarszawa
DzielnicaMokotów
UlicaJodłowa
Powierzchnia770 m2
Rok budowy2005
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt