Opis nieruchomości

Chcesz żyć zdrowo i aktywnie nie rezygnując z komfortu? Oto wyjątkowe, 5-pokojowe mieszkanie dla rodziny ceniącej przestrzeń, wygodę, bliskość terenów zielonych oraz świetną komunikację!

To nieprzeciętne, dwupoziomowe mieszkanie położone w wyjątkowo zielonej i spokojnej okolicy Bemowa: tuż przy Lesie Bemowskim - może być Twoje. Mieszczące się w bloku wybudowanym z solidnej cegły w 2000 roku przy ulicy gen Sylwestra Kaliskiego, położone jest na pograniczu dwóch rejonów dzielnicy o bogatej wojskowej historii: Fortu Radiowo oraz Boernerowa, dosłownie naprzeciwko renomowanej Wojskowej Akademii Technicznej. Tuż za osiedlem rozpościera się Las Bemowski łączący się z rezerwatami przyrody co gwarantuje nam długie chwile spędzane na kojących spacerach, mnóstwo świeżego powietrza oraz ciszy. W zasięgu spaceru znajduje się najlepsza publiczna szkoła podstawowa i gimnazjum na Bemowie przy ul. Thommego.

Zapraszam do obejrzenia wszystkich zdjęć, w bardzo wysokiej jakości w galerii zewnętrznej dostępnej pod linkiem:

https://goo. gl/photos/jBhKX2A2ibp1U7Fi7

Na poziomie pierwszym zaraz na lewo od wejścia mieści się bardzo jasna i przytulna sypialnia główna (13 m2) posiadająca swoją własną łazienkę z prysznicem oraz wc (6,2 m2). Sypialnia wyposażona została w zabudowaną szafę, a za obfitość naturalnego światła odpowiadają nadające pomieszczeniu klimat dwa okna dachowe. Dalej na prawo znajduje się osobne wc (1,5 m2). Na końcu holu po lewej stronie mieści się kremowa, w pełni wyposażona, widna kuchnia (8,9 m2) z praktyczną wyspą, wyposażoną w płytę grzewczą. Jest ona połączona z przestronną jadalnią (17,7 m2), z której możemy wyjść na balkon (2,3 m2), aby zaczerpnąć świeżego powietrza, lub napić się porannej kawy o wschodzie słońca. Na końcu holu swoje miejsce ma praktyczna i ustawna garderoba (4,4 m2). Idąc dalej na prawo wchodzimy do przestronnego, nowocześnie urządzonego salonu (25,2 m2) z wyjściem na obszerny balkon (12,01 m2), z którego rozpościera się widok na ciche podwórze, na którym czuć już "zapach lasu". Również z salonu, wchodząc po bezpiecznych, doświetlonych schodach znajdziemy się na piętrze mieszkania, skąd na wprost wejdziemy do łazienki wyposażonej w wannę, dwie umywalki i przesłonę prysznicową (6,1 m2) oraz osobnego wc (2,1 m2). Idąc na prawo znajdziemy przestronną sypialnię (17,7 m2), wyposażoną w zabudowaną szafę, oraz praktyczny i pojemny schowek (3 m2) natomiast kierując się w lewo odkryjemy kolejną przytulną i przestronną sypialnię (19 m2), z zabudowaną szafą oraz wzorowo doświetlony gabinet (9,3 m2).

Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie: w pokojach na podłogach znajduje się wysokiej jakości, zadbany parkiet, podwieszane sufity w salonie, kuchni i jadalni, markowy sprzęt AGD. Za bezpieczeństwo mieszkańców odpowiada zamknięte osiedle, ochrona, monitoring oraz zainstalowany w mieszkaniu alarm. Lokalizacja zapewnia pełną potrzebną rodzinie infrastrukturę oraz świetną komunikację. Tylko 100 metrów do zajezdni autobusowej (dwie linie autobusowe) oraz przystanku tramwajowego (35 minut do ścisłego centrum). W perspektywie kilku najbliższych lat jest otwarcie stacji II linii metra Bemowo Ratusz (tylko 8 minut autobusem). Jeśli preferujemy poruszanie się samochodem to w odległości zaledwie 1,6 km (4 min.) od miejsca postojowego na terenie zamkniętym osiedla wjedziemy na trasę ekspresową S8 czyli al. Obrońców Grodna, skąd zgodnie z kategorią trasy błyskawicznie i prosto dotrzemy we wszystkie miejsca Warszawy oraz okolic.

Niepowtarzalny urok okolicy, bliskość lasu, spokój, mnóstwo przestrzeni i wzorowa komunikacja z każdą częścią miasta - to główne cechy tej nieruchomości. To mieszkanie sprawi, że w końcu odnajdziesz upragniony spokój!

Odrębna własność z księgą wieczystą bez hipoteki.
Miesięczny czynsz to ok. 1100 zł plus opłaty za prąd oraz media.
Liczba strzeżonych miejsc postojowych naziemnych - nieograniczona.

Mieszkanie jest dostępne od zaraz. Zadzwoń i umów się na prezentacje.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena820 000 zł
Cena / m2~ 5 740 zł
IDMIM127113
MiastoWarszawa
DzielnicaBemowo
UlicaGen. Sylwestra Kaliskiego
Piętro4
Powierzchnia143 m2
Rok budowy2000
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt