Opis nieruchomości

:: Krótko:
Mokotów. Rezydencja Maltańska na Jazgarzewskiej. Wśród zieleni. 143m2*, 4 pokoje, 2 miejsca garażowe, komórka lokatorska, taras.

:: Dla kogo?
Dla rodziny. Dla wymagających i szukających spokoju bardzo blisko centrum miasta.

:: Atuty?
Prestiżowy budynek i sąsiedztwo. Genialna lokalizacja, bezpośrednie sąsiedztwo Parku Sieleckiego.

:: Czy to jest to, czego szukasz?
Podjeżdżasz pod budynek i czujesz się jakbyś wyjechał z miasta, a przecież 7 minut wcześniej byłeś na Placu Trzech Krzyży. Cicho, zielono i kameralne jednorodzinne domy przy uliczce. Wchodzisz do budynku, mijasz recepcję, lobby wypełnione obrazami oraz zadbane, zielone patio za oknem. Przechodząc obok sali klubowej (m. in. stół do tenisa stołowego) oraz siłowni i sauny już planujesz kolejny trening.

Od razu po wejściu do apartamentu, czujesz się jak u siebie. Duży salon z kuchnią i wyjściem na rogowy taras, na który natychmiast kierujesz swoje kroki. Z tarasu z powrotem do salonu, ruszasz do sypialni, drugiej i kolejne i już wiesz, że masz to, na czym najbardziej ci zależało. Perfekcyjne miejsce dla ciebie i twojej rodziny. Widok. Chcesz widzieć zieleń, kiedy się budzisz i kiedy jesz śniadanie, kiedy siadasz z laptopem na tarasie i kiedy stajesz w progu z walizkami, wprost z lotniska. Drzewa cię inspirują, a sąsiedzi w oknach denerwują.

Upewniasz się więc szybko, że dla was obojga znajdzie się miejsce w garażu (i to na dwa całkiem szerokie pojazdy, płatne łącznie 100.000 pln). Jest też komórka lokatorska na drobiazgi - ok. 3m2. Wszystko w cenie.

:: Co w okolicy?
Park Sielecki, Morskie Oko i Arkadia. W promieniu 500 m pełna infrastruktura, także pod kątem edukacji dla dzieci.

:: Jak z komunikacją?
Bezproblemowa komunikacja samochodem z resztą miasta. Doskonale rozwinięta infrastruktura transportu miejskiego, z przystankiem 3 minuty od domu.

Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena2 050 000 zł
Cena / m2~ 13 950 zł
IDMIM127152
MiastoWarszawa
DzielnicaMokotów
UlicaJazgarzewska
Piętro4
Powierzchnia147 m2
Rok budowy2008
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt