Opis nieruchomości

 Do sprzedania rozkładowe dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w przepięknej okolicy Saskiej Kępy. Niska zabudowa, dużo zieleni, blisko szkoły, przychodnie, sklepy punkty usługowe.

Blok w tym roku był odnowiony, ocieplony, nowe tynki i wejścia, wymieniona instalacja centralnego ogrzewania. Trzy mieszkania na klatce. Spokojni sąsiedzi. Prężnie działająca wspólnota.


Mieszkanie wysokie (pokoje 280cm, przedpokój, kuchnia i łazienka podwieszane sufity) składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki i pomieszczenia gospodarczego. Przeszło remont w 2004 roku, nowe okna, drzwi, glazury, terakoty, wyposażenie. W pokojach parkiet drewniany.Mieszkanie jest ustawne, łatwo je można zaadoptować do swoich potrzeb, pokoje duże, jasne, prostokątne. Większy pokój (420/430cm) od zachodniej strony, bardzo słoneczny, trzydrzwiowe balkonowe okna. Mniejszy pokój od wschodniej strony w kształcie prostokąta. Światło rano. Widok na stare drzewa i plac.Duży balkon (320/110 cm) łatwy w aranżacji, bez problemu mieści się leżak, stół, krzesła, specjalne uchwyty do doniczek balkonowych.Łazienka mała (155/200cm), ale bardzo funkcjonalna, prysznic, umywalka, pralkosuszarka, grzejnik rurowy, trzy szafki powieszone na ścianach. Włoska glazura w niebiesko-biało-granatowym kolorze.Kuchnia otwarta na przedpokój, światło wpada od wschodniej i zachodniej strony, bardzo widna. Kuchnia w pełni wyposażona, piekarnik, zmywarka, lodówka, mały stół.Ze względu na bardzo dobry punkt komunikacyjny i miłą okolicę mieszkanie idealnie nadaje się na inwestycję pod wynajem. Koszty wynajmu podobnego mieszkania w okolicy to 2100-2500 zł.

Cena459 000 zł
Cena / m2~ 9 000 zł
IDMIM127311
MiastoWarszawa
DzielnicaPraga-Południe Saska Kępa
Piętro4
Powierzchnia51 m2
Rok budowy1963
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt