Opis nieruchomości

Ul. Chopina, ścisłe śródmieście Warszawy, bardzo dobry adres. 89 m2, 3 pokoje, 2 piętro, jest winda. Wysokość 260 cm. Budynek z cegły, lata pięćdziesiąte. Forma własności: własność z KW. Do remontu. Tylko 2 mieszkania na piętrze. Nowa, niższa cena!

Dobry układ mieszkania: dwie sypialnie (14,9 m2 i 18,4 m2), salon 28,5 m2, oddzielna widna kuchnia 9,8 m2 (okno wychodzi na zadbany dziedziniec wewnętrzny, jest bardzo cicho); łazienka 4,2 m2 i oddzielnego WC 1 m2.

Dwie sypialnie mają po jednym balkonie, duży pokój ma 2 balkony. Balkony są długie, wąskie. Wystawa: pn-wsch., zach., pn.-zach. Pokoje są mimo to jasne, gdyż są doświetlone przez cały dzień słońcem odbitym od okien kamienic naprzeciwko.

Na podłodze klepka dębowa, w dobrym stanie, do cyklinowania, ewentualnie przełożenia.

Przy zamkniętych oknach w mieszkaniu jest idealnie cicho (w całym budynku kilka lat temu okna wymieniała spółdzielnia ). Przy otwartych oknach słychać szum ulicy. Okna wszystkich pokoi wychodzą na ulicę, tylko okno kuchni wychodzi na podwórko (wschód). Mieszkanie jest ciepłe, suche.

Nietypowe rozwiązanie centralnego ogrzewania: w budynku jest ogrzewanie w stropach, tylko w kuchni jest mały kaloryfer. Spółdzielnia systematycznie przeprowadza remonty. Dziedziniec wewnętrzny jest wyłożony kostką, brama wejściowa, elewacja - remonty z ostatnich lat. Budynek narożny, jest mała winda.

Czynsz wynosi ok. 1.027 zł (w czynszu jest fundusz remontowy, zw, cw, co). Grunt w użytkowaniu wieczystym. Roczna opłata wynosi 420 zł + 80 zł podatek od nieruchomości. Spółdzielnia rozważa wykupienie gruntu na własność.

Pod podwórkiem jest garaż, jest w nim mało miejsc i rzadko zdarza się możliwość kupna miejsca garażowego lub wynajęcia. Realne jest parkowanie na ulicy.

Dla zdecydowanego klienta możliwość obniżenia ceny pod warunkiem zabezpieczenia czasu potrzebnego na przeprowadzkę.

Okolicy nie ma potrzeby zachwalać - najlepsza część Warszawy...

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena1 032 400 zł
Cena / m2~ 11 600 zł
IDMIM127325
MiastoWarszawa
DzielnicaŚródmieście
UlicaFryderyka Chopina
Piętro3
Powierzchnia89 m2
Rok budowy1956
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt