Opis nieruchomości

:: Krótko: Mokotów/Woronicza, apartamentowiec Qbik, 100m2 LOFT, 2 poziomy, 2 pokoje, balkon, 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym.

:: Dla kogo?
Dla singla, dla pary. Dla osób lubiących stylistykę loftów, dużo przeszkleń i otwartej przestrzeni.

:: Atuty
Nowoczesność. Ogromne okna. Przestrzeń i dobry design.

:: Co mówili ostatni mieszkańcy?
Kąpiel w wannie w przeszklonej łazience to był dla mnie najlepszy relaks po pracy.

:: Czy to jest to, czego szukasz?
Z zielonego zamkniętego patio z powiewającymi na wietrze wysokimi trawami, kierujesz się do eleganckiej klatki. Winda zabiera Cie na 5. piętro. Apartament zajmuje dwa piętra: 5 i 6. Otwierasz drzwi i wchodzisz do przestronnego apartamentu. Biel kontrastuje to z czernią, na pierwszym planie wygodna kuchnia z wyspą. Drewniany blat kuchenny przesuwa się odkrywając dużą płytę indukcyjną i przestrzeń do kulinarnych rewolucji.

Po wejściu do mieszkania możesz schować kurtkę i buty w przestrzennej szafie w hallu, umyć ręce w znajdującej się tuż obok mniejszej lśniącej marmurem łazience. Następnie wchodzisz do kuchni, by zaparzyć ulubione cappucino we wbudowanym w szafki kuchenne nowoczesnym ekspresie do kawy i podgrzać croissanty w znajdującym się też obok piekarniku. Cały sprzęt kuchenny jest w najwyższym standardzie, marki Miele, z dożywotnią gwarancją.

Teraz masz dwa wyjścia: albo ułożyć się wygodnie na sofie i spoglądać na roztaczającą się za panoramicznymi oknami zieleń lub krętymi industrialnymi schodami przemknąć się na górę do zacisznej sypialni.

Okna w salonie mają 6 metrów wysokości, spoglądasz codziennie na zieleń i majaczące się w dali wieżowce Warszawy, siedząc na dole w salonie lub pracując przy biurku na antresoli lub, CO NAJFAJNIEJSZE, leżąc w wygodnej wannie w przeszklonej łazience wyłożonej białym marmurem.

Na antresoli jest również ogromna garderoba, też przeszklona, tym razem czarnym szkłem. Z sypialni jest wyjście na wygodny balkon, z widokiem na ciche, zielone patio, cały w słońcu, od strony południowej.

:: Co w okolicy?
W najbliższej - zielone ogrodzone patio przynależące do Qbika, a w nim świetny klub fitness dla mieszkańców. Plac zabaw dla najmłodszych. Podstawowe sklepy i punkty usługowe tuż obok - na parterze budynków Qbik. W niedalekiej odległości Galeria Mokotów, a w niej sklepy, restauracje i kina.

:: Jak z komunikacją?
Bezproblemowa komunikacja samochodem z centrum miasta.
Szybki i łatwy dojazd do lotniska - około 15 minut.
Przystanek autobusowy przed wyjściem z budynku, a tramwajowy w niedalekich Alejach Niepodległości.

:: Macie 2 auta?
Do mieszkania przynależą dwa sąsiadujące ze sobą miejsca postojowe w garażu podziemnym (wliczone w cenę apartamentu). Bez problemu zaparkujesz i wysiądziesz z samochodu nie brudząc sobie płaszcza.

:: Co więcej?
Woronicza Qbik to kompleks mieszkaniowy, zaprojektowany w stylistyce loftów, którego charakter wyrażony jest poprzez przestrzeń i czystą architekturę. Kompleks całkowicie zamknięty, chroniony i monitorowany.

Zadzwoń i umów się na spotkanie.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena1 300 000 zł
Cena / m2~ 12 880 zł
IDMIM127329
MiastoWarszawa
DzielnicaMokotów
UlicaJana Pawła Woronicza
Piętro6
Powierzchnia101 m2
Rok budowy2015
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt