Opis nieruchomości

3 niezależne pokoje z widną kuchnią ul. Rodziny Połanieckich Bielany

Oferujemy Państwu 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,63 m2, usytuowane na 3 z 11 pięter ( 2 windy) w budynku z 2000 roku położonego na Bielanach przy ul. Rodziny Połanieckich.

Ogromnym plusem mieszkania jest jego rozkład pomieszczeń - 3 niezależne przestronne pokoje, osobna widna kuchnia, łazienka, osobna toaleta, przedpokój, balkon.

Okna mieszkanie wychodzą aż na trzy strony świata - wnętrza są widne, jasne, nie słychać sąsiadów, przed oknami zieleń, przestrzeń - mieszkanie jest bardzo ciche.

Mieszkanie jest bardzo dobrze utrzymane, z bardzo ładnym dębowym parkietem, oknami PCV, szafami w zabudowie, zabudową kuchni i wyposażeniem łazienek - wszystko w bardzo dobrym stanie.
Właściciele mogą zostawić w lokalu także wszystkie meble, które również są w dobrym stanie ( sofa, fotele, witryny Kler etc.)

Mieszkanie sprzedawane jest wraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym ( winda z poziomu garażu) usytuowanego bardzo blisko wind- cena miejsca post. 20 000 PLN - płatne dodatkowo.
Można wynająć od Wspólnoty boks - komórkę lokatorską.

Własność mieszkania oraz gruntu - ogromnym plusem jest brak opłaty za użytkowanie wieczyste.

Budynek usytuowany jest kilkaset metrów od Carrefour Express, Drogerii Rossmmann, bazarku wraz z całą częścią usługową przy ul. Conrada. Bardzo blisko jest również Leclerc, Lidl, trochę dalej Carrefour Bemowo. Na terenie osiedla żłobek, w bliskości szkoły, przedszkola, przychodnie, stomatolog.
Z budynku w kilka chwil możemy przejść do Lasu Bemowskiego, to idealne miejsce dla osób lubiących długie spacery - rekreację wśród natury.
Bardzo blisko osiedle zatrzymuje się autobus, którym w 7 minut dotrzemy do Metra Młociny a stąd już w bardzo szybkim czasie do Centrum miasta.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena460 000 zł
Cena / m2~ 7 080 zł
IDMIM127357
MiastoWarszawa
DzielnicaBielany Chomiczówka
UlicaRodziny Połanieckich
Piętro4
Powierzchnia65 m2
Rok budowy2000
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt