Opis nieruchomości

Do sprzedania nieruchomość gruntowa o powierzchni 994 m2.

Działka budowlana w kształcie zbliżonym do prostokąta - usytuowana w południowo - wschodniej (prawobrzeżnej) części Warszawy, w Aninie gmina Wawer - w doskonałym punkcie komunikacyjnym.
Nieruchomość znajduje się u zbiegu ulic Wydawniczej oraz III Poprzecznej.

Pełna własność. Działka uzbrojona.

Z treści wypisu wraz z wyrysem z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru osiedla Anin wynika, że nieruchomość jest położona na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem usług nieuciążliwych ( oznaczone symbolem MJ/14).
Tereny Anina są głownie przeznaczone na tereny mieszkalne i leśne - w okolicy wiele przepięknych willi, piękne zielone tereny.

Równolegle do ulicy Wydawniczej przy której usytuowana jest działka idą tory kolejowe - przejeżdża tędy SKM S1 łącząca Pruszków z Otwockiem - do stacji Warszawa Wawer 400 metrów !!
3 minuty do wjazdu na Trasę nr 2 Warszawa - Lublin.
1,9 km do Instytutu Kardiologii.
Bliskość SKM, duże natężenie ruchu oraz bliskość Trasy nr 2 czynią to miejsce również bardzo atrakcyjnym pod działalność usługową ( np. klinikę).

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena800 000 zł
Cena / m2~ 810 zł
IDMIM127371
MiastoWarszawa
DzielnicaWawer Anin
UlicaIii Poprzeczna
Powierzchnia994 m2
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt