Opis nieruchomości

Poszukujesz mieszkania z olbrzymim tarasem? Chciałbyś mieszkać w lokalizacji z wszystkimi dogodnościami? Doceniasz takie dogodności jak garaż podziemny i winda? Chcesz dobrze zainwestować pieniądze w nieruchomość, która będzie zyskiwać na wartości? Cenisz sobie dobrą lokalizację?

Jeżeli tak to mieszkanie jest idealne dla Ciebie.

Budynek z 2005 roku usytuowany w najbardziej rozwijającej się dzielnicy w Warszawie (na Bemowie). Świetna komunikacja (planowane METRO, nowa stacja PKP) i dodatkowo idealna infrastruktura. W okolicy przedszkola, szkoły, restauracje, liczne sklepy. Budynek jest w głębi spokojnego osiedla, co czyni mieszkanie bardzo cichym.

Jeżeli chodzi o samo mieszkanie - są to dwa pokoje z dużą oddzielną kuchnią, którą bez problemu można przerobić na drugą sypialnie. Największym atutem mieszkania jest potężny taras (prawie 40- metrowy), który jest wręcz niespotykany przy takim metrażu. Nic nie jest w stanie równać się ze spędzaniem czasu na wielkim tarasie w letnie dni oraz wieczory.

Godnym uwagi jest także fakt, że mieszkanie posiada wszelkie potrzebne udogodnienia jak garaż podziemny w cenie 30 tysięcy (nie ma możliwości zakupu osobno) oraz komórka lokatorska (w cenie mieszkania). Dla osób starszych oraz rodzin dodatkowym atutem będzie to, że w budynku jest winda.

Zapraszam wszystkich do oglądania mieszkania.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena510 000 zł
Cena / m2~ 8 100 zł
IDMIM127393
MiastoWarszawa
UlicaGórczewska
Piętro4
Powierzchnia63 m2
Rok budowy2005
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt