Opis nieruchomości

Oferta sprzedaży mieszkania położonego w bardzo korzystnej lokalizacji Tarchomina. Blisko terenów zielonych a jednocześnie z dostępem do komunikacji miejskiej oraz łatwym dojazdem do Mostu Północnego. W pobliżu szkoły i przedszkola. Bogata oferta handlu i usług. Wkrótce otwarcie w pobliżu Galerii Północnej.

Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze z ekspozycją okien południowo-wschodnią.
Na poziomie jedynie 4 lokale.
W skład mieszkania wchodzą: - widny salon z dużą loggią; - kuchnia wyposażona w zabudowę meblową oraz wyposażona w sprzęt AGD została otwarta na salon dzięki czemu uzyskaną dużą przestrzeń dzienną; - trzy sypialnie z czego dwie posiadają wbudowane szafy wnękowe; - dwie łazienki - w jednej tylko kabina prysznicowa a druga wyposażona w wannę, umywalkę i toaletę; - przedpokój z wbudowaną szafą.
Do mieszkania przynależą dwa miejsca postojowe na parkingu podziemnym dodatkowo płatne 20 tys każde oraz komórka lokatorska. Zadbane klatki schodowe, na parterze znajduje się rowerownia/wózkownia. Nieruchomością zarządza wspólnota mieszkaniowa. Osiedle w trakcie odświeżania elewacji.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena579 600 zł
Cena / m2~ 6 900 zł
IDMIM127427
MiastoWarszawa
DzielnicaBiałołęka Nowodwory
UlicaMilenijna
Piętro5
Powierzchnia84 m2
Rok budowy2006
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt