Opis nieruchomości

Na sprzedaż ładna kawalerka 27,3m2 z widokiem na Park Leśny

Mieszkanie położone jest na drugim piętrze niskiego bloku z 2003 roku (blok bez windy). Przestrzeń mieszkania to pokój z widnym aneksem kuchennym, łazienka oraz przedpokój. Z pokoju wyjście na duży balkon 5,5m2 z widokiem na drzewa. Mieszkanie zostało odświeżone i nie wymaga nakładów finansowych.

Osiedle z niską zabudową usytuowane tuż obok dużego parku. W zasięgu kilku minut pieszo świetnie rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa, (banki, pizzerie, sklepy, poczta, drogerie, i wiele innych). Obok osiedla Galeria Pod Dębami.

Komunikacja: bezpośredni dojazd tramwajem do Metra Młociny w 14 min. Dojście do przystanku tramwajowego w 7 min (550 m). W pobliżu petla tramwajowo-autobusowa zapewniająca dogodne połączenie z innymi dzielnicami.

Możliwość wynajęcia numerowanego miejsca parkingowego na strzeżonym wielopoziomowym parkingu znajdującym się na terenie osiedla. Koszt to około 170 zł/mc.

Polecam i zapraszam do oglądania!.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena199 000 zł
Cena / m2~ 7 370 zł
IDMIM127441
MiastoWarszawa
DzielnicaBiałołęka Tarchomin
UlicaPasłęcka
Piętro3
Powierzchnia27 m2
Rok budowy2003
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt