Opis nieruchomości

Prawdziwym mieszczuchom, którzy cenią sobie dobre kolacje w pobliskich knajpkach tuż przed wieczornym seansem kinowym (kino "Wisła") i łatwość komunikacji z resztą miasta (metro) - polecamy czteropokojowe klimatyczne mieszkanie przy Placu Wilsona. W najbliższym sąsiedztwie również stary park im. Żeromskiego i trochę dalej - Cytadela. W podwórku okazałe daglezje zaglądające do okien mieszkania i plac zabaw.

Okna mieszkania wybudowanego około 1936 roku wychodzą od zachodu na ciche podwórko (sypialnie - po około 17 m2) i od wschodu na Mickiewicza (salon 25m2 i kuchnia 7m2). Do mieszkania należy spora piwnica (8m2), dobrze wyposażona i zabezpieczona. Najmniejszy pokój od strony ulicy (7,2 m2) został obecnie wykorzystany jako pojemna garderoba. Bez większego problemu można zmienić jego przeznaczenie na np. gabinet do pracy.
Mieszkanie jest w doskonałym stanie, świeżo odmalowane - nadaje się do natychmiastowego zamieszkania. Pomimo położenia na parterze prywatność zapewnia wysokie położenie okien. Podwórze posesji graniczy z ogródkami willi w na sąsiedniej ulicy Felińskiego.

Ruch na ulicy Mickiewicza na tym odcinku nie jest uciążliwy. Dobrą komunikację zapewnia metro, linie autobusowe 116 i 157, oraz tramwaje 6,4,15. W okolicy są liczne sklepy spożywcze, Rossmann, wiele punktów usługowych, liceum nr.1, szkoły podstawowe i przedszkola.

Zapraszamy do oglądania!.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena890 000 zł
Cena / m2~ 10 860 zł
IDMIM127444
MiastoWarszawa
DzielnicaŻoliborz
UlicaAdama Mickiewicza
Piętro1
Powierzchnia82 m2
Rok budowy1938
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt