Opis nieruchomości

Jeśli chcesz mieszkać w bliskości Lasu Kabackiego i zieleni z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej, w świetnie skomunikowanym miejscu  to chwytaj taką okazję !!!

Funkcjonalne, dwupoziomowe 3 pokojowe mieszkanie na Ursynowie, Natolinie o metrażu 89,65m2. Ostatnie 8 piętro z niepowtarzalną panoramą na Las Kabacki i Górkę Kazurkę. Wszystkie okna i balkon od strony ulicy Moczydłowskiej, strona północno-zachodnia. Adres Stryjeńskich 19.

Mieszkanie z podziałem na część gościnną i prywatną. Bez skosów, pełna wysokość 2,65 m.
 
Do mieszkania wchodzimy z małego hallu. Otwiera się przed nami duża 36 metrowa przestrzeń salonu połączonego z kuchnią, dobrze doświetlona dzięki 4 oknom i drzwiom balkonowym. Z salonu wyjście na balkon 3,5m2.
W kuchni wyspa z płytą elektryczną, pełna zabudowa kuchenna. W hallu znajduje się szafka na ubrania wierzchnie oraz wejście do WC. Drzwi toalety wygłuszone.  W salonie i kuchni parkiet. W lewym rogu salonu znajdują się kręte drewniane schody na wyższy poziom, które poprowadzą nas do części prywatnej.

Na wyższym poziomie mieszkania po lewej stronie korytarza są 2 sypialnie o pow. 11,80m2 i 16,38m2.  W mniejszej sypialni znajduje się również biblioteczna zabudowa ze szklanymi drzwiczkami. Na końcu korytarza 7 metrowa łazienka z wanną, kabiną prysznicową, WC, umywalką i pralką.

Z korytarza po prawej stronie wejście do dużej garderoby 5,34m2,  poza tym w korytarzu przeszklone regały/szafki na książki oraz wnęka z szafą ubraniową z przesuwnymi drzwiami.

Miejsce postojowe w garażu podziemnym na poziomie -1, płatne dodatkowo 25 000 zł

Stan prawny: własność z kw., grunt - użytkowanie wieczyste
Opłaty:
Czynsz z funduszem remontowym i z miejscem postojowym - 850 zł
Podatek od nieruchomości: 320 zł rocznie
Opłata za użytkowanie wieczyste: 530 zł rocznie

Okolica:
Ulica Moczydłowska to trakt prowadzący do Lasu Kabackiego, aleja drzew - Pomnik Przyrody oraz  niska zabudowa, która potem ustępuje miejsca terenom leśnym. Obok ruiny zabytkowej stajni. Na całej długości ulicy Moczydłowskiej pierwszeństwo mają piesi.

Świetne miejsce do uprawiania sportów - kijki, rowery, bieganie czy do spacerowania. W parę minut przekraczamy granicę Lasu Kabackiego. W bliskiej odległości Górka Kazurka powstała w latach 70-tych pełni funkcje rekreacyjne, służy spacerowiczom i psom,  rowerzystom i paralotniarzom. Zimą doskonałe miejsce do jazdy na sankach i nartach.

Komunikacja miejska - autobusy 179, 504, do Metra Natolin (10 min. spacerkiem). Do Centrum dojedziemy w 25 minut samochodem. Wjazd na S2 z Puławskiej. Bardzo dobra komunikacja - różne opcje dostania się do Centrum i do innych dzielnic Warszawy.
Najświeższe produkty spożywcze dostaniemy z Bazarku na Dołku, w pobliżu również sklepy spożywcze, restauracje, szkoły, przedszkola, basen, pełna infrastruktura.

Zadzwoń i umów się na prezentację.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena773 000 zł
Cena / m2~ 8 590 zł
IDMIM127455
MiastoWarszawa
DzielnicaUrsynów
UlicaStryjeńskich
Piętro9
Powierzchnia90 m2
Rok budowy2003
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt