Opis nieruchomości

Do sprzedania naprawdę wyjątkowy, słoneczny apartament o powierzchni 116,53 mkw wraz z ogródkiem o powierzchni 124 mkw. W skład apartamentu wchodzą salon, dwie sypialnie, kuchnia ze spiżarką, dwie łazienki, trzy garderoby, hall, korytarz oraz pralnia.
Apartament wykończony i wyposażony został z dbałością o jego funkcjonalność przy jednoczesnym zaakcentowaniu ponadczasowego eleganckiego stylu klasycznego ze zwróceniem uwagi na każdy szczegół i jakość użytych materiałów.
Niezwykle rzadko spotyka się tak gustownie i harmonijnie urządzone pomieszczenia. Widna i słoneczna orientacja okien apartamentu skierowana na południowy zachód.
Budynek usytuowany w sąsiedztwie Rezerwatu Przyrody.

WYMIARY POSZCZEGÓLNYCH POMIESZCZEŃ:
Salon z jadalnią 38,89 mkw.
Kuchnia 10,39 mkw.
Sypialnia 15,93 mkw.
Garderoba przy sypialni 1,86 mkw.
Łazienka prywatna 5,39 mkw.
Sypialnia 13,93 mkw.
Garderoba przy sypialni 1,81 mkw.
Łazienka gościnna 4,35 mkw.
Hall 5,01 mkw.
Garderoba wejściowa 1,37 mkw.
Pralnia 3,07 mkw.
Spiżarka 1,09 mkw.
Korytarz 7,54mkw.
Szafy wnękowe w korytarzu 1,41mkw.
Ponadto Komórka lokatorska 4.53 mkw (zabudowana szafami).
Ogródek przynależny do mieszkania 124,21 mkw.
Dodatkowo miejsce postojowe w garażu pod budynkiem na jeden samochód dodatkowo płatne 50 tysięcy złotych.
Do dyspozycji mieszkańców jest wózkownia oraz miejsce na rowery.

OPIS APARTAMENTU:
Apartament został zaprojektowany przez znanego architekta, wykończenie zostało wykonane pod jego nadzorem. W cenę apartamentu zostało wliczone jego wyposażenie, które jest częściowo wykonane na wymiar.
Zainstalowano system nagłośnieniowy w każdym pomieszczeniu (kuchnia, łazienki, salon oraz dwie sypialnie) i Sonos- internetowe odtwarzanie muzyki w każdym pomieszczeniu.
Ogrzewanie podłogowe, które znajduje się hallu, dwóch łazienkach oraz kuchni.
Ogrzewanie kanałowe w salonie, kuchni, sypialni renomowanej firmy Jaga.
Wentylacja firmy Helios.
Oświetlenie i wyposażenie najwyższej jakości oryginalne wykonane przez znanych włoskich projektantów. Meble w większości zostały importowane z Włoch. Zasłony, firany, rolety, materiały firmy Sanderson.
Ogródek w zaprojektowany przez architekta z wygodnym systemem automatycznego podlewania, oświetlony, drewniany taras oraz zadaszenie. W ogródku jest wiele zadbanych roślin, iglaków oraz kwiatów.

OSIEDLE „Imaginarium” posiada własny monitoring oraz całodobową ochronę. W apartamencie są zainstalowane szyby antywłamaniowe oraz dodatkowo alarm, cyfrowy rejestrator obrazu, rozmieszczono kamery-przed wejściem oraz dwie w ogródku, syrenę zewnętrzną i wewnętrzną oraz zewnętrzne czujki ruchu, zamki w oknach. Istnieje możliwość podglądu apartamentu przez Internet, telefon komórkowy z praktycznie większości miejsc na świecie.

KOMUNIKACJA I OKOLICA:
Blisko osiedla jest pętla autobusowa, z której kilka autobusów dowozi nas do metra Marymont oraz Plac Wilsona w 5 minut. W sąsiedztwie Park Kępa Potocka, z kanałkiem po którym można pływać kajakiem. Las Bielański z trasami rowerowymi oraz Park Linowy.

Serdecznie polecam i zapraszam do prezentacji!.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena2 250 000 zł
Cena / m2~ 19 240 zł
IDMIM127461
MiastoWarszawa
DzielnicaBielany Ruda
UlicaTczewska
Piętro1
Powierzchnia117 m2
Rok budowy2012
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt