Opis nieruchomości

Architekci: Jerzy Kuźmienko, Piotr Sembrat Rok powstania: 1974-1976
Kozia to wąska i zaciszna uliczka Starego Miasta, kryje nie tylko wiele kamieniczek, ale także dość okazały jak na tę część Warszawy budynek z końca lat 70. Dzięki położeniu za zazielenionym skwerem, nietypową formę budowli możemy dostrzec z daleka. Jej najbardziej charakterystyczną cechą jest efekt spiętrzenia prostopadłościennych brył, zdających się nachodzić na siebie.
W budynku przy Koziej 9 znajdują się 23 mieszkania, w tym dwa dwupoziomowe. Ze względu na prestiżową lokalizację mieszkali tu niejednokrotnie znaczący politycy i artyści.
W sąsiedztwie budynku znajduje się m. in Teatr Wielki Opera Narodowa, Ogród Saski

Oferowane mieszkanie znajduje się na parterze budynku, od strony wschodniej jest to wysokość 1 piętra. Składa się z 3 pokoi: dwóch od strony Wschodniej (jeden z 9 metrowym tarasem - widok na park i kamienice Starego Miasta) trzeciego, najmniejszego oraz przylegającej do niego kuchni od strony Zachodniej. Całości dopełnia obszerny hall oraz łazienka i oddzielne wc. Mieszkanie jasne, przestronne, do remontu - duże możliwości adaptacji ew. przebudowy. Konstrukcja budynku bez ścian nośnych pozwala na dużą dowolność w aranżacji wnętrza. Na podłodze znajduje się parkiet dębowy w dobrym stanie (do cyklinowania). Właściciele dzierżawią od gminy miejsce postojowe w garażu podziemnym (jest możliwość przejęcia najmu)
Mieszkanie idealnie sprawdzi się zarówno jako lokal mieszkalny ale może też mieć przeznaczenie na działalność gospodarczą ze względu na swoją lokalizację.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena880 000 zł
Cena / m2~ 12 760 zł
IDMIM127493
MiastoWarszawa
UlicaKozia
Piętro1
Powierzchnia69 m2
Rok budowy1975
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt