Opis nieruchomości

Przytulny apartament znajduje się w odnowionej kamienicy w harmonijnie zabudowanej ulicy Poznańskiej, w sercu tętniącej życiem Warszawy. Dookoła prawdziwe zagłębie modnych, uroczych restauracji, kawiarenek, małych sklepików i punktów usługowych. W niedalekiej odległości galerie handlowe, biurowce, kluby, kina, szkoły, przedszkola. W pobliżu metro, autobusy i tramwaje.

Po przeprowadzanej rewitalizacji, kamienica odzyskała swój dawny blask z czasów gdy Warszawa nazywana była „Paryżem Północy”. Licznie zachowane zabytkowe elementy wystroju klatek schodowych i wnętrz, secesyjne metalowe balustrady, stolarka drzwiowa do lokali oraz posadzki nadają unikalny i niepowtarzalny nastrój.

Wejście do mieszkania prowadzi przez przeszklone reprezentacyjne patio z recepcją, galerią sztuki i kawiarnią dalej reprezentacyjną klatką schodową z windą. Mieszkanie jest bardzo wysokie, złożone z pokoju, widnej oddzielnej kuchni, dużej łazienki i przedpokoju.

Aktualnie oferowane w stanie deweloperskim.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena646 510 zł
Cena / m2~ 17 020 zł
IDMIM127510
MiastoWarszawa
DzielnicaŚródmieście
UlicaPoznańska
Piętro2
Powierzchnia38 m2
Rok budowy1910
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt