Opis nieruchomości

Polecam do kupienia eleganckie, trzypokojowe mieszkanie w apartamentowcu z 2001 roku położonym na granicy Śródmieścia i Żoliborza, na wprost Centrum Handlowego Arkadia!
W mieszkaniu o bardzo dobrym rozkładzie znajdziemy obszerny pokój dzienny połączony z ergonomiczną kuchnią, w pełni wyposażoną, dwie oddzielne sypialnie, z których jedna jest z własną łazienką (prysznic), drugą łazienkę (wanna), garderobę i przedpokój. Mieszkanie zostało wykończone dobrej jakości materiałami, znajdziemy w nim praktyczne wbudowane szafy; jest czyste i zadbane, gotowe do wprowadzenia i nie wymaga żadnych szczególnych nakładów po stronie nowego, szczęśliwego posiadacza.
Atrakcyjność oferty zwiększa przypisane dom lokalu prawo własności miejsca na parkingu podziemnym, a także całodobowa dyskretna ochrona.
Lokalizacja zaspokoi najwybredniejsze gusta - naprzeciw budynku znajdziemy wejście do kompleksu handlowo-rozrywkowego Arkadia, tuż obok obiekty sportowe, w tym basen, a w odległości zaledwie 300m wejście do stacji metra...

Lokal jest dostępny w każdej chwili. Polecam!.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena680 000 zł
Cena / m2~ 8 950 zł
IDMIM127559
MiastoWarszawa
DzielnicaŚródmieście
UlicaZygmunta Słomińskiego
Piętro13
Powierzchnia76 m2
Rok budowy2001
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt