Opis nieruchomości

Prestiżowa lokalizacja

Rezydencja usytuowana w prestiżowej lokalizacji w Wawrze. Bezpośrednie sąsiedztwo rezydencji ambasadorów Iraku, Brazylii i Rumunii. Cała okolica pełna pomnikowych dębów. Bezpośrednia bliskość Wisły i terenów spacerowych. Teren Skarpy Wiślanej nie zagrożony zalaniem.
Budynek na parterze posiada : reprezentacyjny hol, pokój dzienny, ogród zimowy z wyjściem na taras i ogród, kuchnia z jadalnią, spiżarnia, WC, garderoba, gabinet, garaż na 2 auta. Razem 242m2.
Przyziemie z wyjściem na ogród : pokój sportowy, pokój wypoczynkowy, sauna, kotłownia pralnia, pom. gospodarcze, WC. Razem 182m2
Piętro : główna sypialnia z łazienką i garderobą oraz z wyjściem na balkon, hol, sypialnia, garderoba, łazienka, sypialnia/gabinet. Razem 125m2.
Budynek zbudowany i wykończony z użyciem bardzo dobrych materiałów utrzymany w stanie idealnym. Klimatyzacja. Własna oczyszczalnia ścieków. Ogrzewanie dwusystemowe : gaz i olej opałowy.
Ogród pięknie urządzony i pieczołowicie utrzymany z wieloma nasadzeniami, oświetleniem oraz trzema dębami pomnikowymi. Kilkusetletnie dęby w ogrodzie oraz na sąsiednich działkach nadają rezydencji niesamowity klimat. Całkowita cisza.
Wygodny i szybki dojazd do Centrum, dwupasmowym odcinkiem Wału Miedzeszyńskiego.
* Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego*.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena4 800 000 zł
Cena / m2~ 6 490 zł
IDMIM127563
MiastoWarszawa
DzielnicaWawer
UlicaRomantyczna
Powierzchnia740 m2
Rok budowy1998
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt