Opis nieruchomości

Doskonała, pod względem komunikacji, lokalizacja a jednocześnie widok z dużego balkonu na zielone i ciche podwórko? Tak, jest to możliwe i jeżeli tego właśnie szukasz zapraszam do zapoznania się z opisem mieszkania.

Jesteśmy na warszawskich Bielanach, a w zasadzie na granicy Bielan i Bemowa, w tej okolicy, przy ulicy Marii Dąbrowskiej powstało kameralne, ogrodzone osiedle 4-piętrowych bloków. Pomiędzy budynkami znalazł miejsce otoczony zielenią plac zabaw, oraz położony nieco dalej parking dla mieszkańców osiedla. W jednym z tych bloków, na 3 piętrze znajduje się dwupokojowe, przestronne mieszkanie idealne zarówno dla rodziny z dzieckiem, jak i dwójki osób.
Już od samego wejścia widzimy, że otaczająca nas przestrzeń została w przemyślany sposób zaplanowana i estetycznie zaaranżowana. W przedpokoju znajdziemy pojemne szafy, wkomponowane w otoczenie tak, że dopiero po chwili orientujemy się, jak wiele mamy miejsca na ukrycie ubrań oraz potrzebnych w codziennym życiu przedmiotów.
Po lewej stronie mamy wejście do jasnej kuchni, w której możemy usiąść przy stoliku by zjeść szybkie śniadanie lub napić się herbaty w trakcie "kuchennych pogaduszek" ;) Zabudowa kuchenna to drewniane, solidne meble, w które wkomponowano sprzęt AGD.
Na przeciw wejścia do mieszkania położona jest łazienka z wanną, w której również znajdziemy wiele miejsca by pomieścić pralkę oraz schować kosmetyki czy ręczniki.
Po prawej stronie znajduje się wejście do dużego, jasnego pokoju dziennego, w którym od razu rzuci się nam w oczy pięknie utrzymany parkiet. W tym pomieszczeniu jest tyle przestrzeni, że nowy Właściciel będzie miał wiele możliwości jego aranżacji, która nie będzie wymuszona długością ścian, położeniem okien i drzwi czy kształtem pokoju. Tu możemy w komforcie spotkać się z rodziną czy przyjaciółmi siedząc przy stole, pooglądać telewizję lub poczytać książkę na dużym balkonie, na który wyjdziemy właśnie z tego pokoju.
Po przeciwnej stronie znajduje się drugi, mniejszy pokój, który pomieści zarówno dużą szafę, jak i dwuosobowe łóżko. Cicha okolica nie zakłóci Państwa snu.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena399 000 zł
Cena / m2~ 6 550 zł
IDMIM127573
MiastoWarszawa
DzielnicaBielany
UlicaMarii Dąbrowskiej
Piętro4
Powierzchnia61 m2
Rok budowy1993
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt