Details


  • Miasto
  • Warszawa
  • Ulica
  • Jana Karola Chodkiewicza
  • Powierzchnia
  • 43 m2
  • Cena
  • 3 000 zł

Opis nieruchomości


:: Krótko: Mokotów/Ekopark, ul. Chodkiewicza, 43m2, 2 pokoje, duża loggia, miejsce parkingowe płatne dodatkowo. Wysoki standard, mnóstwo naturalnego światła, widok na zieleń.

:: Dla kogo?
Dla pary, dla singla. Dla ceniących nowoczesne wygodne osiedla z łatwym dostępem do zieleni miejskiej.

:: Atuty
Lokalizacja na prestiżowym osiedlu Ekopark na Mokotowie. Jasna przestrzeń pełna naturalnego światła dzięki dużym oknom. Za oknami zieleń i ukwiecone ogródki. Komfortowa kuchnia. Dużo szaf. Wygodny balkon, który pomieści duże tarasowe fotele.

:: Czy to mieszkanie dla Ciebie?
Widzisz się w mieszkaniu na znanym i rozwiniętym pod względem infrastruktury osiedlu, skąd blisko do centrum miasta zarówno komunikacją publiczną jak i samochodem.
Uwielbiasz spędzać czas na wolnym powietrzu, dlatego ważne by blisko Twego domu był duży park. Tutaj tuż obok są rozległe Pola Mokotowskie z mnóstwem ścieżek do biegania i jazdy rowerem.

Szukasz mieszkania jasnego i pełnego światła. Obowiązkowo musi być wygodna kuchnia z dobrym sprzętem, bo lubisz od czasu do czasu coś ugotować dla siebie i przyjaciół.
Kolejna ważna rzecz to wanna do relaksujących kąpieli oraz dużo szaf, by pomieścić Twoje modowe skarby.

Miejsce postojowe w garażu podziemnym jest dodatkowo płatne 150 zł. 

:: Co w okolicy?
Sklepiki, kilka dobrych restauracji i kawiarni. Salony kosmetyczne, apteka, banki, szpital. Mnóstwo zieleni.

:: Jak z komunikacją?
Idealnie. Tramwaje, autobusy, niedaleko metro. Świetnie zlokalizowane osiedle pod względem dojazdu do Dworca Kolejowego czy też lotniska.

To wszystko znajdziesz w tej ofercie i pewnie kilka innych miłych drobiazgów, które zobaczysz jak umówisz się na prezentację. Zadzwoń już teraz. Z przyjemnością pokaże Ci ten przytulny apartament!

*** ENG ***

:: Essentials: Mokotów / Ekopark, Chodkiewicza str., 43m2, 1 bedroom, large loggia, parking space. High standard, plenty of natural light, great view of green gardens from all the windows.

:: Perfect for?
For couples, for singles. For those who appreciate modern comfortable settlements with easy access to parks.

:: Advantages
Location on the prestigious Ekopark real estate in Mokotów. Bright interiors full of natural light, thanks to large windows. Great view of green and full of flowers gardens. Comfortable kitchen. Lots of cabinets. A comfortable balcony with enough space to accommodate large terrace chairs.

Mapa nieruchomości


Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Kontakt

Otrzymasz plik PDF z powyższą ofertą.