Opis nieruchomości

Bardzo wygodne, słoneczne i świetnie zlokalizowane mieszkanie dla rodziny z dziećmi. 10 minut samochodem lub 20 minut tramwajem od ścisłego centrum Warszawy. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa. Brzmi dobrze?LOKALIZACJA
Praga Południe - Igańska 24 - tuż obok Ronda Wiatraczna. Z racji fantastycznej lokalizacji okolica ta jest bardzo pożądana przez osoby, które chcą mieszkać blisko centrum a jednocześnie chcą korzystać z bogatej i ugruntowanej infrastruktury. BUDYNEKIgańska 24 to jeden z kilku wysokich budynków należących do Osiedla Igańska, zarządzanych przez Spółdzielnię 'Grenadierów". Bloki systematycznie są remontowane - w 2010 budynek został ocieplony, obecnie na osiedlu trwa wymiana balkonów. Budynek jest strzeżony przez portiera, są dwie nowe, szybkobieżne windy. MIESZKANIETrzy wygodne pokoje - salon połączony z kuchnią oraz 2 sypialnie. Bardzo ładna łazienka z wanną i wc. Mieszkanie w stanie do odświeżeniaDodatkowym atutem jest oddzielna, duża garderoba oraz bardzo ładny, panoramiczny widok z okien. Obecni właściciele mają również prawo do korzystania z wygodnej komórki lokatorskiej na tym samym piętrze. Mieszkanie jest niezamieszkałe i czeka na nowych lokatorów. STAN PRAWNY I OPŁATYMiesięczny czynsz na poziomie pln 640 ze wszystkimi zaliczkami oraz opłatą za korzystanie z komórki lokatorskiej. Grunty są w trakcie regulacji, co oznacza, że mieszkanie jest do zakupu za gotówkę, lub należałoby mieć inną nieruchomość pod zabezpieczenie kredytu. Oferta na wyłączność - zapraszam wszystkie agencje do współpracy!Zapraszam do oglądania.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena399 000 zł
Cena / m2~ 6 340 zł
IDMIM127643
MiastoWarszawa
DzielnicaPraga-Południe
UlicaIgańska
Piętro9
Powierzchnia63 m2
Rok budowy1983
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt