Opis nieruchomości

Bezprecedensowy penthouse na 13 piętrze apartamentowca "Catalina".
Indywidualny projekt zrealizowany zgodnie z fantazją i oczekiwaniami właściciela, przy którego realizacji
wykorzystano najlepsze, dostępne w tym czasie materiały i urządzenia. Tak ważne w stylu industrialnym szczegóły oddają w tym wnętrzu jego kwintesencję - ocynkowane rury przewodów wentylacyjnych, designerskie grzejniki, oświetlenie, wiszące kominki, głośniki, zjawiskowa, dębowa podłoga - tworząc niepowtarzalną atmosferę.
Nie do przeoczenia jest również pełna intymność jaką gwarantuje najwyższe piętro oraz panorama jaka roztacza się z większości okien.

Trzy sypialnie, cztery łazienki, dwa gabinety, kuchnia, której nie powstydziła by się profesjonalna restauracja ( urządzenia GE Monogram i SubZero) połączona z jadalnią i głównym salonem ( z salonu wyjście na taras - 150 m2). Całości dopełnia salon sportowy ( ok 100 m2), po użyciu którego mamy do wyboru wizytę w saunie bądź w spektakularnie usytuowanym jacuzzi ( w centralnej części "ogrodu zimowego z widokiem na horyzont).
Całością zarządza system "inteligentny dom", kontrolujący oświetlenie i klimatyzację z nawilżaniem.
Rozrywkę zapewnia 106 - cio głośnikowy system audio-video ( 12 stref obsługiwanych pilotem, serwer muzyczny Imerge, wzmacniacz mocy, DVD). Nad bezpieczeństwem czuwa system na linie papilarne sterowany komputerowo, dostęp przez windy wyposażono w czujniki wagi, ruchu, kamerę i interkom. Sześć miejsc w garażu podziemny to już oczywisty dodatek do tej nieruchomości.

Aby w pełni docenić te i pozostałe, nieopisane walory i smaczki apartamentu zapraszamy do osobistej konfrontacji.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena8 000 000 zł
Cena / m2~ 18 870 zł
IDMIM127771
MiastoWarszawa
DzielnicaMokotów Służewiec
UlicaAleja Wyścigowa
Piętro14
Powierzchnia424 m2
Rok budowy2009
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt