Opis nieruchomości

Do sprzedaży mieszkanie w doskonałej lokalizacji na bliskiej Woli. Bardzo dobry dojazd do centrum. W pobliżu autobus oraz metro. Mieszkanie rozkładowe położone na wysokim parterze. Nieruchomość posiada wszystkie media miejskie. Mieszkanie posiada drewniane okna oraz parkiety na podłogach w salonie i sypialni. W pozostałych pomieszczeniach - terakota. Do mieszkania przynależy loggia.

Mieszkanie składa się z:

- dużego i przestronnego salonu z wyjściem na loggie, w którym zamontowane zostały dwuskrzydłowe drzwi łączące salon z resztą mieszkania;
- widnej i wygodnej kuchni wyposażonej w meble oraz niezbędny sprzęt AGD;
- łazienki z zainstalowaną kabiną prysznicową;
- sypialni wyposażonej w dużą szafę;
- przedpokoju z dwoma wbudowanymi pojemnymi szafami;
- garderoby z wejściem z przedpokoju, która pierwotnie stanowiła toaletę gościnną.

Mieszkanie wymaga remontu lub odświeżenia - w zależności od oczekiwań przyszłych mieszkańców. Istnieje możliwość niedużym nakładem środków wydzielenia aneksu kuchennego w salonie, który jest duży i uzyskania tym sposobem dwóch komfortowych sypialni z oknami od strony podwórza.

W 2016 został przeprowadzony remont balkonów w całym budynku - położona jest nowa terakota oraz zostały wymienione balustrady.
Niskie koszty stałe powodują, że nieruchomość jest bardzo atrakcyjną propozycją zarówno do zamieszkania jak też jako zakup inwestycyjny.
Do mieszkania przynależy piwnica.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena425 000 zł
Cena / m2~ 7 090 zł
IDMIM127855
MiastoWarszawa
DzielnicaWola
UlicaBrylowska
Piętro1
Powierzchnia60 m2
Rok budowy1994
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt