Opis nieruchomości

Nowoczesny 3-pokojowy, narożny apartament o ekspozycji zachodniej i północnej, położony na ostatnim (piątym) piętrze w zamkniętej i strzeżonej inwestycji obejmującej trzy apartamentowce (Villa Solar, Villa Ventus i Villa Aqua) przy ulicy Bernardyńskiej, na warszawskim Mokotowie.

Architektura apartamentów z wewnętrznymi ścieżkami spacerowymi, plażą, czy specjalnie rozplanowaną zielenią na dziedzińcu została doskonale wkomponowana w otaczającą ją naturę, w tym znajdujące się na terenie osiedla jeziorko.
Na zamkniętym terenie osiedla umiejscowiono plac zabaw, ścieżki spacerowe, w przestrzeni handlowej osiedla na parterze powstają liczne punkty usługowe, placówki oświatowe (w tym dwujęzyczne przedszkole).

Oferowany apartament, o pow. 71m2, został wykończony z materiałów o wysokim standardzie i składa się z dwóch sypialni, salonu z wyjściem na taras, półotwartej kuchni, garderoby oraz dwóch łazienek (z kabiną prysznicową oraz wanną).
Nowoczesna kuchnia w pełni wyposażona w wysokiej jakości sprzęt AGD. Drewniane okna o dużej powierzchni zapewniają doskonałe doświetlenie nawet w pochmurne dni. Na podłodze położony parkiet - teak.
Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie 30000 zł oraz komórka lokatorska w cenie 10000 zł.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena901 700 zł
Cena / m2~ 12 700 zł
IDMIM127859
MiastoWarszawa
DzielnicaMokotów
UlicaBernardyńska
Piętro6
Powierzchnia71 m2
Rok budowy2013
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt