Opis nieruchomości

Szukasz niebanalnego i naprawdę dużego domu dla swojej rodziny? Chcesz mieszkać w prestiżowej okolicy blisko centrum Warszawy? Cenisz sobie kulturalne sąsiedztwo i rozwiniętą infrastrukturę? - ta oferta domu w Wilanowie jest dla Ciebie!LOKALIZACJAWilanów to bardzo modna i prężnie rozwijająca się dzielnica Warszawy. Znajdziesz tu zarówno nowe osiedla mieszkalne (miasteczko Wilanów) jak i starszą, willową część, w której króluje niska jednorodzinna zabudowa. Do ścisłego centrum Warszawy można stąd dojechać samochodem w 15-30 minut (w zależności od pory dnia). Bardzo dobrze jest tu rozwinięta komunikacja autobusowa, a za kilka lat na Wilanów będzie dojeżdżał również tramwaj.W okolicy znajdują się liczne szkoły i przedszkola, w tym placówki międzynarodowe. Piechoty Łanowej to geograficznie "Wilanów Niski" - starsza część dzielnicy ze stricte jednorodzinną zabudową. To niezwykle spokojna i bezpieczna ulica. DOM - PRZESTRZEŃ PEŁNA MOŻLIWOŚCIOgromny potencjał domu tkwi na 450 m2 powierzchni użytkowej oraz ponad 100 m2 piwnicy. Jest to przestrzeń idealna do połączenia funkcji mieszkalnej z prowadzeniem działalności gospodarczej. Dziś jest tu 6 pokoi, choć z powodzeniem można by wydzielić co najmniej 4 dodatkowe pomieszczenia. Obecny funkcjonalny rozkład domu prezentuje się następująco:Piwnica - 103 m2Poza kotłownią i pralnią znajduje się tu również prawie 40-metrowe pomieszczenie, które idealnie nadaje się np. na siłownię/pracownię/magazyn. Parter - ok 178 m2

przestronny hall
kuchnia
jadalnia
salon
gabinet
łazienka i wc

Piętro - ok 168 m2

sauna
4 pokoje
3 łazienki

Poddasze -ok 100 m2ogromna otwarta przestrzeń + wcNieruchomość jest podłączona do miejskiej kanalizacji, ogrzewanie gazowe. Garaż jednostanowiskowy w bryle budynku + dodatkowe miejsce do parkowania od frontu domu. STANDARD WYKOŃCZENIADom został wybudowany i wykończony w 1999/2000 roku. Nieruchomość przeszła właśnie częściową renowację - zostały odnowione podłogi oraz listwy przypodłogowe, ściany są świeżo pomalowane, drewniana stolarka okienna również została odnowiona. Kuchnia jest w pełni umeblowana, łazienki również są w pełni funkcjonalne, aczkolwiek mogą wymagać odświeżenia. OGRÓDOgród jest przyjemny, urządzony i na bieżąco utrzymywany - ze względu na niedużą działkę jest on kameralny, acz w pełni funkcjonalny. Dzięki niedużej powierzchni nie trzeba każdej wolnej chwili przeznaczać na jego pielęgnację.. STAN PRAWNY/OPŁATY/DOSTĘPNOŚĆJeden właściciel, pełna własność gruntu, nieobciążona księga wieczysta. Roczny podatek od nieruchomości to pln 712 za rok. Dom obecnie niezamieszkały i dostępny od ręki.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena2 285 000 zł
Cena / m2~ 5 080 zł
IDMIM127955
MiastoWarszawa
DzielnicaWilanów
UlicaPiechoty Łanowej
Powierzchnia450 m2
Rok budowy2000
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt