Opis nieruchomości

Jeżeli szukasz mieszkania, które łączy bliskość miasta i posiada świetne otoczenie do wypoczynku to znalazłeś ofertę dla siebie.

Prezentowane mieszkanie położone jest w wyjątkowo zielonej i spokojnej części Bemowa- na lubianym "Osiedlu Leśnym".

Osiedle pięknie położone wśród zieleni, tuż obok kompleks sportowo- rekreacyjny Fort Bema: jest to teren parkowy z fosą, jednym z najlepszych i największych placów zabaw dla dzieci, boiskami sportowymi itp, jest to idealne miejsce do czynnego wypoczynku.

Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze, jest bardzo dobrze doświetlone dzięki oknom wychodzącym na zachód, budynek odsunięty od ulicy dzięki czemu mieszkanie jest bardzo ciche.

Mieszkanie składa się z pokoju dziennego wraz z aneksem kuchennym, sypialni w której znajduje się duża garderoba, pokoju dziecięcego, który dzięki unikalnej i pomysłowej rozkładanej ścianie może zamienić się w dwa pomieszczenia- pokój oraz gabinet, łazienki, osobnego wc z prysznicem oraz obszernego przedpokoju z zabudowanymi szafami.

W pokoju dziecięcym znajduje się ponadto wykonana na zamówienie zabudowa, która zawiera rozkładane łóżko.

Z salonu jest wyjście na duży taras, który mając widok na piękne drzewo i zieleń patio stanowi doskonałe miejsce wypoczynku.

Dodatkowo sprzedawane wraz z mieszkaniem są dwa miejsca w garażu piętrowym tuż obok osiedla za 7 000 zł/ sztuka.

Mieszkanie własnościowe, księga wieczysta bez obciążeń.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena668 800 zł
Cena / m2~ 8 800 zł
IDMIM127959
MiastoWarszawa
DzielnicaBemowo
UlicaKsięcia Bolesława
Piętro5
Powierzchnia76 m2
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt