Opis nieruchomości

Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na Warszawskiej Ochocie przy ulicy Racławickiej. Budynek wybudowany w 1999 roku należący do zasobów WSM Ochota, z uregulowanymi prawami gruntu, na lokal jest założona Księga Wieczysta.
Mieszkanie o powierzchni 118 m2 usytuowane jest na drugim piętrze w budynku czteropiętrowym, posiada bardzo wygodny rozkład, wyróżniamy dwie strefy, strefę dzienną gdzie znajduje się duży ustawny salon o powierzchni 30m2 z oknami od strony południowej z wyjściem na balkon. Gabinet o powierzchni 13,30 m2, widna kuchnia o powierzchni 13,70 m2 w której znajdują się podwójne drzwi balkonowe przez które wychodzi się na drugi balkon. W drugiej części mieszkania znajduje się wc, łazienka, garderoba oraz dwie sypialnie większa o powierzchni 17,80 m2, mniejsza 13,40 m2 z której jest wyjście na trzeci balkon.
Mieszkanie wykończone bardzo dobrej jakości materiałami z dbałością o najmniejsze szczegóły. W pokojach egzotyczny parkiet w przedpokoju gres W łazience kabina prysznicowa, wanna, pralka w zabudowie. w przedpokoju pojemne szafy wnękowe. Kuchnia w zabudowie.
Mieszkanie zadbane w którym nowy właściciel zamieszka nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.
W cenie mieszkania jest duże miejsce postojowe w garażu pod budynkiem.
Czynsz miesięczny za mieszkanie z zaliczkami na media tj. woda i centralne ogrzewanie przy trzech osobach wynosi 760 złotych, za miejsce postojowe trzeba zapłacić ok. 100 złotych.
Nieruchomość bardzo dobrze z komunikowana z resztą Warszawy dzięki bliskiej odległości ul. Żwirki i Wigury. Idealny dojazd do Centrum miasta, na Mokotów, na lotnisko itp.
Również bardzo dobra infrastruktura szkoła, przedszkole, żłobek, przychodnia zdrowia, banki, liczne sklepy, dużo terenów rekreacyjnych.
Zapraszam do zapoznania się z ofertą na żywo.

Zapraszamy do zobaczenia mieszkania na żywo lub wirtualny spacer w linku
https://tour. feelestate. com/view/portal/id/VRF7S.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena990 000 zł
Cena / m2~ 8 390 zł
IDMIM127977
MiastoWarszawa
DzielnicaOchota
UlicaRacławicka
Piętro3
Powierzchnia118 m2
Rok budowy2000
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt