Opis nieruchomości

Luksusowy apartament w doskonałej lokalizacji na granicy Wilanowa/Mokotowa 

3 pokojowe mieszkanie mieści się na czwartym piętrze w ośmiopiętrowym apartamentowcu w wybudowanym w 2004 roku. Budynek znajduje się na alei Wilanowskiej w pobliżu dolinki służewieckiej.

Z jednej strony doskonała lokalizacja i komunikacja (przystanki autobusowe w najbliższej okolicy oraz metro Wilanowska oddalone 10min. samochodem w porannym szczycie komunikacyjnym) a z drugiej bliskość terenów zielonych (wzdłuż potoku służewieckiego) to główne atuty przemawiające za mieszkaniem.

Strzeżone całodobowo z wejściem przez recepcję, ogrodzone osiedle daje poczucie bezpieczeństwa i spokoju. W budynku znajduje się prywatna siłownia, bilard, sala zabaw dla najmłodszych (pow. 60m2), plac zabaw na patio oraz dostępny dla mieszkańców budynku ogromny taras na dachu budynku - idealne miejsce do wypoczynku.

Mieszkanie elegancko wykończone i w pełni urządzone, nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Na podłodze w pokojach nowe parkiet zaś w kuchni, łazience i przedpokoju gres. Wysokie, wyciszone okna wykonane z drewna doskonale doświetlają nieruchomość.

To co wyróżnia apartament na tle innych ofert to niesamowity widok na panoramę Warszawy w blasku zachodzącego słońca.

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska (płatne dodatkowo 50 000PLN).

Serdecznie zapraszam na prezentację.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena1 000 000 zł
Cena / m2~ 10 110 zł
IDMIM127992
MiastoWarszawa
UlicaAleja Wilanowska
Piętro5
Powierzchnia99 m2
Rok budowy2003
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt