Opis nieruchomości

Poszukujesz idealnej lokalizacji? Zależy Ci na miejscu, z którego dojedziesz w dowolne miejsce w Warszawie szybko i sprawnie? Chcesz kupić mieszkanie pod inwestycje i zależy Ci, aby jego wartość wzrosła?

Jeżeli tak to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie.

Apartamentowiec z 2008r. (Shiraz) umiejscowiony w najlepiej rozwijającej się dzielnicy Warszawy. Dzięki zbliżającej się rozbudowie metro niedługo ta lokalizacja będzie jedną z najbardziej pożądanych. Bardzo blisko do centrum. Liczne punkty gastronomiczne. Szybki dojazd do trasy S8. Idealne miejsce dla singla lub Pary.

Budynek szczyci się miałem Apartamentowca, dzięki bardzo prestiżowej recepcji oraz dlatego, że posiada przepiękną salę konferencyjną, która może posłużyć za miejsce do pracy lub do wynajęcia na imprezę okolicznościową.

Dodatkowo do mieszkanie przynależy komórka lokatorska (obok mieszkania na piętro), której cena wynosi 29 tysięcy . Gdybyś nie potrzebował komórki to bez problemu można ją wynająć za 250 złotych miesięcznie.

Zapraszam na oglądanie!.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena399 000 zł
Cena / m2~ 8 680 zł
IDMIM128036
MiastoWarszawa
UlicaPowstańców Śląskich
Piętro3
Powierzchnia46 m2
Rok budowy2008
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt