Opis nieruchomości

Do sprzedania apartament na Warszawskim Mokotowie!

Ekskluzywny apartament wykończony w wysokim standardzie o powierzchni 95 m2, wysokości 2,9 m. Apartament jest bardzo elegancki i przestronny, znajduje się na drugiej kondygnacji budynku oddanego do użytkowania w 2013 roku, wykończonego materiałami wysokiej jakości - części wspólne naturalnym drewnem i granitem.

Apartament składa się z pięknie oświetlonego holu, w którym znajduje się szafa wnękowa z lustrzanymi drzwiami, komoda oraz wejście do toalety dla gości. Toaleta dla gości połączona jest z łazienką z prysznicem oraz pralnią. Hol prowadzi do salonu z wygodną i funkcjonalną wnęką kuchenną. W salonie znajduje się stół jadalny, zestaw mebli wypoczynkowych, klimatyzacja i bio-kominek. Kuchnia z wyspą zabudowana jest wysokiej jakości meblami indywidualnego projektu oraz wyposażona we wszystkie niezbędne sprzęty AGD (płytę grzewczą, piekarnik z funkcją mikrofali, lodówka z zamrażalnikiem, zmywarkę oraz wbudowany ekspres do kawy).

Do pozostałej części mieszkania prowadzi hol z wejściem do łazienki, a po jego prawej stronie znajduje się wejście do pierwszej sypialni (obecnie jest to pokój dziecięcy). Pokój ten zabudowany jest szafami na wymiar i oryginalnym łóżkiem.

Dalsza część mieszkania oddzielona jest od pozostałej dodatkowymi drzwiami. Ta strefa to główna sypialnia z oddzielną piękną łazienką, a właściwie pokojem kąpielowym z oknami i wolnostojącą wanną zamykana przesuwanymi lustrzanymi drzwiami. W sypialni znajduje się wygodne, duże łóżko małżeńskie, wbudowane szafy oraz wyjście na kilkunastometrowy taras wyposażony w stół wypoczynkowy i krzesła.

W budynku znajduje się ochrona i recepcja (24/h).
Do apartamentu przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Atrakcyjne położenie inwestycji pozwala na łatwy dojazd do Centrum Warszawy oraz lotniska. W pobliżu Galeria Mokotów.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena1 250 000 zł
Cena / m2~ 13 160 zł
IDMIM128551
MiastoWarszawa
DzielnicaMokotów
UlicaZygmunta Modzelewskiego
Piętro3
Powierzchnia95 m2
Rok budowy2013
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt