Opis nieruchomości

Przestronny apartament na Ochocie, 127 m2
Przestrzenny apartament w doskonałej lokalizacji, w nowoczesnym, luksusowym apartamentowcu. Miejsce świetnie skomunikowane, przystanki tramwajowe i autobusowe, kolejka podmiejska . W pobliżu lotnisko Okęcie i centrum biznesowo -handlowe, sklepy.

Apartament charakteryzuje się wyjątkową przestrzenią. Ponad 65 metrowy salon z przeszkleniem na zieleń, lustrami na ścianach, z wysokością 2,9m tworzy fascynująca dużą przestrzeń. Apartament od ul. Grójeckiej jest na 2 piętrze a od strony patio, w związku z różnicą poziomów, jest na parterze. Dwa mniejsze pokoje 18m2 i 17m2 z balkonem wychodzą na zielone patio dają wrażenie ogrodu przed domem.

Idealne miejsce dla tych, którzy cenią duże widne przestrzenie, dobrą komunikację.

Dotychczas apartament pełnił rolę kameralnego spa ajurwedyjskiego. Dwa małe pokoje służyły jako gabinety masażu, w każdym z nich jest umywalka i w jednym kabina prysznicowa. Łazienka jest używana jako schowek, kuchnia obecnie to mały aneks kuchenny, zamknięty przesuwnymi drzwiami by zamknąć ją od głównego salonu, który pełnił rolę sali szkoleniowej i sali do ćwiczeń. Kuchnia i łazienka jest do stworzenia według pomysłu nowego właściciela .

Apartament idealnie nadaje się na małe spa, klub jogi, firmę szkoleniową - działalność gdzie jest potrzebna sala szkoleniowo - treningowa.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena1 290 000 zł
Cena / m2~ 10 160 zł
IDMIM128599
MiastoWarszawa
DzielnicaOchota
UlicaGrójecka
Piętro3
Powierzchnia127 m2
Rok budowy2009
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt