Opis nieruchomości

Zabytkowa kamienica z 1893r. na warszawskiej Woli, sfinansowana przez Hipolita Wawelberga i zaprojektowana przez wybitnego architekta Edwarda Goldberga. Świetna lokalizacja, blisko przystanków autobusowych i tramwajowych. Dojazd do centrum nie zajmuje więcej niż 5 minut. Doskonałe miejsce dla osób chcących mieszkać blisko centrum, a jednocześnie ceniących sobie ciszę i spokój . Wewnętrzna przestrzeń pomiędzy blokami daje poczucie dotykania historii. Jest to miejsce z duszą jakich coraz mniej w naszym mieście.

Kamienica w bardzo dobrym stanie. Świetnie prosperująca i aktywna wspólnota, która dba o budynek i przestrzeń wokół. W kamienicy oraz mieszkaniu wymienione wszystkie instalacje. Jeszcze w tym roku zostanie zrealizowany nowo powstały projekt dziedzińca oraz plac zabaw dla dzieci. Jest również zgoda konserwatora zabytków na odrestaurowanie kamienicy z zewnątrz. Nad mieszkaniem znajduje się duży strych, który można wykorzystać jako suszarnię oraz miejsce do przechowywania różnych rzeczy. Klatka schodowa wyremontowana, duża, przestronna, z szerokimi schodami w której został zachowany zabytkowy charakter.

Mieszkanie po generalnym remoncie. Pokoje są przestronne i ustawne. Oddzielna, widna, duża kuchnia. Jest możliwość połączenia kuchni z salonem. Nieruchomość składa się z:
salon - 19,50m2
sypialnia - 19m2
kuchnia - 14m2
przedpokój - 7m2
łazienka - 4m2

Przed kamienicą miejsca parkingowe do dyspozycji mieszkańców. Do mieszkania przynależy piwnica.

Przedstawiona powyżej oferta nie jest propozycją handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny.

Mapa nieruchomości

Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Cena479 000 zł
Cena / m2~ 7 490 zł
IDMIM128633
MiastoWarszawa
DzielnicaWola Młynów
UlicaHipolita Wawelberga
Piętro5
Powierzchnia64 m2
Rok budowy1893
AgentMałgorzata Miller-Fukuda
Tel+48 (22) 331 07 86
E-mailinfo@miller-fukuda.pl

Kontakt