Details


  • Miasto
  • Warszawa
  • Dzielnica
  • Praga-Południe, Grochów
  • Ulica
  • Grenadierów
  • Powierzchnia
  • 77 m2
  • Cena
  • 4 500 zł

Opis nieruchomości


Do wynajęcia lokal użytkowy z dużymi witrynami wychodzącymi bezpośrednio na ruchliwą ulicę Grenadierów. Lokal przy samym chodniku (ruch pieszy ! ) i ulicy Grenadierów na odcinku za Al. Stanów Zjednoczonych przy przystankach autobusowych Os. Majdańska. Lokalizacja o sporym ruchu pieszym i samochodowym, lokal z bardzo dobrze widocznymi witrynami, przy samym chodniku będącym ciągiem pieszym. Duże zagęszczenie blokowisk. Vis a vis bardzo wysokie bloki tzw.,,punktowce".

Możliwość negocjacji ceny przy umowie terminowej. Lokal do remontu po funkcjonującym wiele lat sklepie spożywczym, który został sprzedany. Przewidziane ,,wakacje czynszowe", czyli zwolnienie z opłat czynszu najmu w początkowym okresie najmu na poczet adaptacji lokalu. Do ceny czynszu najmu należy doliczyć opłaty adm.-eksploatacyjne + podatek vat 23%. Lokal z przeznaczeniem pod działalność handlowo-usługową. Możliwość przystosowania lokalu pod działalność gastronomiczną, ale preferujemy w pierwszej kolejności najemcę pod działalność usługową lub handlową.

Lokal składa się z sali sprzedaży, 2-óch innych pomieszczeń i toalety. Pomiędzy salą sprzedaży a pierwszym pomieszczeniem jest wybite przejście (bez drzwi). 2-ie i 3-cie pomieszczenie można połączyć w jedno ( ścianka działowa typu karton-gips - do łatwego usunięcia). Ściana nośna pomiędzy salą sprzedaży a toaletą/3-cim pomieszczeniem. Sala sprzedaży w kształcie ustawnego prostokąta (open-space) o pow. 48,04 m2 z otwartym przejściem bez drzwi do 2-go pomieszczenia, 2-gie pomieszczenie-14,23 m2, 3-cie pomieszczenie ( opcja połączenia z 2-im pomieszczeniem ) - 12,29 m2, WC - 2,26 m2.

Lokal posiada 2 wejścia do lokalu, jedno od frontu tj. poziomu chodnika od strony ul. Grenadierów a 2-gie z tyłu budynku. Lokal posiada specjalnie do tego lokalu przynależne miejsca postojowe dla dostaw towaru do lokalu bezpośrednio pod tylnymi drzwiami do lokalu. Miejsca te są na terenie zamkniętym, gdzie najemca otrzyma ,,pastylkę" do bramy wjazdowej. Lokal wysoki i z wysokimi oraz szerokimi witrynami. Lokal wyposażony w klimatyzację. Centralne ogrzewanie (miejskie). Obecny przydział mocy prądu - 12 Kw, z opcją zwiększenia.

Agent


Małgorzata Miller-Fukuda
+48 (22) 331 07 86
info@miller-fukuda.pl

Mapa nieruchomości


Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Kontakt

Otrzymasz plik PDF z powyższą ofertą.