Details


 • Miasto
 • Warszawa
 • Dzielnica
 • Mokotów
 • Ulica
 • Bobrowiecka
 • Powierzchnia
 • 93 m2
 • Cena
 • 928 000 zł
 • Cena / m2
 • 9 980 zł
 • Liczba pokoi
 • 4
 • Rok budowy
 • 2010

Opis nieruchomości


:: Krótko: Warszawa-Mokotów, nowoczesny apartament, 4 pokoje, 93 m2.

:: Dla kogo?
Apartament został zaprojektowany jako miejska przystań dla małżeństwa. W międzyczasie zaaranżowano w nim sypialnie dziecięce. Wygodnie zamieszka tu rodzina 2+2, 2+1 lub para.

:: Atuty?
Jedyny w swoim rodzaju projekt wnętrza łączący elementy art-deco, stylu glamour i nowoczesności; prestiżowa inwestycja przy ul. Bobrowieckiej; możliwość zakupu wraz z wyposażeniem; komórka lokatorska i miejsce postojowe.

:: Co mówią właściciele?
Lubimy niebanalne wnętrza, stanowiące synergię kilku dopełniających się stylów. Jako artyści postawiliśmy na efektowne rozwiązania i zdecydowane kolory. Nasze mieszkanie z pewnością przypadnie do gustu osobom prowadzącym aktywny styl życia, pełnymi garściami czerpiących z udogodnień, jakie oferuje mieszkania na Dolnym Mokotowie.

:: Czy to jest to, czego szukasz?
Czteropokojowy, miejski apartament zachwyca przemyślanymi rozwiązaniami architektonicznymi i stylowym wystrojem wnętrz. Jeśli lubisz odważne aranżacje, z pewnością od razu poczujesz się tu jak w domu. Obszerny hol ozdobiono gustownymi meblami, które świetnie łączą się ze stonowanymi tapetami i mosiężnymi dodatkami. Z przedpokoju wejdziesz do dwóch łazienek i trzech stylowych sypialni. Na końcu korytarza znajduje się cześć dzienna apartamentu, która łączy funkcję salonu i jadalni. W kuchni wykonano zabudowę, w której zmieściły się wszystkie niezbędne sprzęty. Od salonu oddziela ją betonowa wyspa. Apartament przypadnie do gustu osobom lubiącym dobrą zabawę i organizowanie domówek, o których towarzystwo wspomina miesiącami. Otwarty salon sprawdzi się także w roli centrum zabaw z dziećmi i miejsca na romantyczne kolacje tylko we dwoje. Jego aranżacja utrzymana jest w stonowanej kolorystyce, sprzyjającej odpoczynkowi. Wystrój ożywiają dekoracyjne smaczki i lampy o modnych formach. Zamieszkaj w komfortowym apartamencie, łączącym najlepsze cechy trzech ciekawych nurtów w aranżacji wnętrz.

:: Co w okolicy?
W okolicy znajdują się trzy parki, uwielbiane przez warszawiaków: Łazienki, Morskie Oko i Park Sielecki. Blisko stąd do muzeów, klubów nocnych i wyśmienitych restauracji. Lokalizację docenią entuzjaści aktywnego spędzania wolnego czasu. W kilka minut dojdziesz do siłowni, czy kortów tenisowych. Oferta usługowa sąsiedztwa zadowoli każdego.

:: Jak z komunikacją?
Blisko stąd do Śródmieścia, lotniska i dzielnic biznesowych. Lokalizację docenią zmotoryzowani, jak i osoby korzystające z komunikacji miejskiej. Przystanek autobusowy znajduje się 100 metrów od budynku.

:: Samochody?
Do apartamentu przynależy 1 miejsce parkingowe w garażu podziemnym. (płatne dodatkowo).

Zadzwoń i dowiedz się więcej lub sprawdź inne nasze ogłoszenia.

**** ENG ****

:: Shortly: Warsaw-Mokotów, modern apartment, 4 rooms, 93 m2.

:: For whom?
The apartment was designed as a city marina for a married couple. In the meantime, children's bedrooms were arranged in it. Family 2 + 2, 2 + 1 or a couple will live here comfortably.

:: Advantages?
A unique interior design combining art-deco elements, glamor and modern style; prestigious investment at ul. Bobrowiecka; the opportunity to purchase with equipment.

:: What do the owners say?
We like original interiors that are a synergy of several complementary styles. As artists, we focused on effective solutions and strong colors. Our apartment will certainly appeal to people who lead an active lifestyle, full of handfuls drawing on the amenities offered by flats in Dolny Mokotów.

:: How with communication?
It is close to Śródmieście, the airport and business districts. The location will be appreciated by motorists as well as people using public transport. A bus stop is 100 meters from the building.

:: Cars?
The apartment includes 1 parking space in the underground garage. (paid extra).

Call and find out more or check out our other offers.

Agent


Małgorzata Miller-Fukuda
+48 (22) 331 07 86
info@miller-fukuda.pl

Mapa nieruchomości


Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Kontakt

Otrzymasz plik PDF z powyższą ofertą.