Details


  • Miasto
  • Warszawa
  • Dzielnica
  • Śródmieście
  • Ulica
  • Tadeusza Boya-Żeleńskiego
  • Powierzchnia
  • 76 m2
  • Cena
  • 4 000 zł

Opis nieruchomości


Do wynajęcia lokal na parterze budynku mieszkalnego (kamienicy) pod działalność biurową lub usługową w doskonałej lokalizacji Śródmieście Południowe (Centrum), w odległości kilku minut piechotą do stacji metra Politechnika. Budynek, w którym znajduje się lokal jest vis a vis Centrum handlowego,,Plac Unii". Lokalizacja doskonale skomunikowana tj. metro, autobusy, tramwaje. Do lokalu przynależne stałe miejsce parkingowe na parkingu położonym przy budynku. Wejście bezpośrednio do lokalu. Możliwość umieszczenia informacji o prowadzonej działalności gospodarczej na drzwiach wejściowych i oknach lokalu.

,,Klimatyczny" lokal w kamienicy, dwuskrzydłowe drzwi wewnątrz lokalu. Oferta dla klientów doceniających ,,klimat" kamienic i niechcących ,,przedzierać" się przez recepcję biurowców, gdzie każdy klient idący do biura jest legitymowany. Wejście do lokalu bezpośrednio z poziomu chodnika zz pod filarów. Idealny do pracy biurowej wymagającej ciszy (nie dociera hałas z ulicy).

Lokal w b. dobrym standardzie, wykończony (na podłodze gres i wykładzina biurowa), bardzo ustawny, wyposażony w rolety, okna antywłamaniowe, instalację alarmu, lodówkę, szafki kuchenne, niewielka recepcja.

Internet b. dobry (okablowanie strukturalne). Światłowód. Obecny najemca korzysta z internetu firmy UPC. Lokal wysoki - 3,40 m.
Lokal obecnie składający się z nast. pomieszczeń:
3 pokoi, przedsionka, wc, aneksu kuchennego, korytarza. Lokal i pomieszczenia b. ustawne, do dowolnej aranżacji.

Do ceny czynszu najmu należy doliczyć fakturę zbiorczą płatną do wspólnoty mieszkaniowej za opłaty administracyjno-eksploatacyjne + opłata za miejsce postojowe (również płatna do wspólnoty) + prąd. Faktury bez vat. Lokal jest zwolniony z podatku vat, który nie jest naliczany, w związku z powyższym cena czynszu najmu jest jednocześnie ceną netto/brutto, Lokal możliwy do obejrzenia od teraz a do wprowadzenia od 1 lipca (do końca czerwca wynajęty przez obecnego najemcę). Obecny najemca rozwinął swoją działalność i już się nie mieści w lokalu, stąd będzie przenosił się do większego.

Agent


Małgorzata Miller-Fukuda
+48 (22) 331 07 86
info@miller-fukuda.pl

Mapa nieruchomości


Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Kontakt

Otrzymasz plik PDF z powyższą ofertą.