Powierzchnia użytkowa do wynajmu - Warszawa, Ulica Ostrobramska

Przepraszamy, ale oferta jest nieaktualna w obecnej chwili.

Details


  • Miasto
  • Warszawa
  • Ulica
  • Ostrobramska
  • Powierzchnia
  • 60 m2
  • Cena
  • 4 000 zł
  • Rok budowy
  • 2016

Opis nieruchomości


Do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze budynku mieszkalnego Ostrobramska 126. Budynek w którym znajduje się lokal o ładnej, reprezentatywnej elewacji. Lokal położony w ciągu innych lokali użytkowych (w budynku łącznie 17-ście lokali usługowych) wynajętych pod działalności handlowe, usługowe, biurowe i gastronomiczne. Przed budynkiem duży wolnostojący parking. Lokal wyposażony w dwa wejścia do lokalu, salę sprzedaży, toaletę i zaplecze socjalne. Lokal wysoki, z wytrzymałym/mocnym stropem (możliwość wniesienia ciężkich sprzętów do lokalu), 2 wejścia do lokalu bezpośrednio z poziomu chodnika. Obok lokalu wejście na teren osiedla i do klatek schodowych (przepływ ludzi wchodzących i wychodzących do budynku).

Szalenie ustawny lokal w kształcie prostokąta, przypominającego kwadrat; do dowolnej aranżacji przez Najemcę. Możliwość zainstalowania szyldu/kasetonu reklamowego (bez opłat z tego tytułu za powieszony szyld) w specjalnie wyznaczonym miejscu na reklamy. Urządzenie agregatu klimatyzatora w garażu pod lokalem, również bezpłatne tj. bez opłat z tytułu powieszonego klimatyzatora). Lokal położony przy dużym osiedlu mieszkaniowym, blisko przystanków autobusowych. Budynek położony przy skrzyżowaniu ulic Ostrobramska z ulicą Grenadierów.

Lokal w stanie developerskim (na ścianach tynki gipsowe kat. IV), na posadzkach szlichta cementowa zbrojona do indywidualnego wykończenia, okna i drzwi wejściowe - ślusarka aluminiowa w systemie fasadowym, panele szklane o odporności P4, okucia antywłamaniowe). inst. wod.-kan. doprowadzone do projektowanych miejsc zainst. urządzeń białego montażu, inst. c.o. ( poziomy w lokalach rozprowadzone w warstwach posadzkowych, grzejniki konwektorowe wolnostojące ), inst. elektr. doprowadzona do lokalu, kabel w lokalu zakończony tablicą licznikową i dalej puszką przyłączeniową z wyłącznikiem instalacyjnym, prąd trójfazowy tzw.,,siła", instalacja teletechniczna (przewód telefoniczny i telewizyjny doprowadzony do puszki teletechnicznej zainstalowanej w lokalu), klimatyzacja (przewidziano możliwość instalowania klimatyzatorów w lokalu usługowym, zakłada się wykonanie urządzeń typu SPLIT, przewidywane miejsce na lokalizowanie jednostek skraplających to przestrzeń garażu, jednostki wewnętrzne klimatyzacji w ścianach lokalu).

Możliwość uzyskania ,,wakacji czynszowych" na poczet adaptacji lokalu tj. zwolnienia z czynszu najmu w umówionym okresie albo możliwość znacznie zrabatowanego tj. obniżonego czynszu najmu do końca roku. Określenie bazowej (docelowej) stawki czynszu najmu za lokal uzależnione od długości umowy na jaki będzie zawierana umowa najmu. Ogólne warunki umowy najmu - do ustalenia.

Najemca zobligowany jest do regulowania opłat adm.-ekspl. do Spółdzielni Mieszkaniowej. Niskie koszty adm.- ekspl. Do ceny czynszu najmu należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Agent


Małgorzata Miller-Fukuda
+48 (22) 331 07 86
info@miller-fukuda.pl

Mapa nieruchomości


Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Kontakt

Otrzymasz plik PDF z powyższą ofertą.