Powierzchnia użytkowa do wynajmu - Warszawa, Ochota, Ulica Grójecka

Przepraszamy, ale oferta jest nieaktualna w obecnej chwili.

Details


  • Miasto
  • Warszawa
  • Dzielnica
  • Ochota
  • Ulica
  • Grójecka
  • Powierzchnia
  • 118 m2
  • Cena
  • 10 500 zł

Opis nieruchomości


Do wynajęcia lokal użytkowy położony w znakomitej lokalizacji przy głównej ulicy Ochoty tj. Grójeckiej, usytuowany na parterze wysokiego budynku. Lokal z dużymi, bardzo dobrze widocznymi witrynami, przy ciągu pieszym charakteryzującym się dużą intensywnością ruchu osób przechodzących wzdłuż lokalu. Lokal blisko ulicy, więc bardzo dobrze widoczny z niej, położony vis a vis Urzędu Ochota-Ratusz. Znajdujący się w ciągu innych lokali o charakterze handlowym, usługowym i gastronomicznym. Blisko przystanki tramwajowe Ochota-Ratusz. W budynku, w którym zlokalizowany jest lokal, oprócz mieszkań, znajduje się dużo biur.

Na witrynie lokalu są widoczne na zdjęciach wyklejane reklamy najemcy, które w prosty sposób można zdjąć i odsłonić witrynę przez którą będzie widać wnętrze lokalu.

Lokal po placówce finansowej z przeznaczeniem pod podobne działalności tj. dla firm ubezpieczeniowych, finansowych, banków, innych a także innych działalności usługowych, bądź handlowych. Wykluczona gastronomia typu restauracje; za to możliwość kawiarni (również z alkoholem), kawiarnio-cukierni itp. Jeszcze wcześniej w lokalu była apteka. Lokal wykończony w bardzo dobrym standardzie, uniwersalne podłogi w b. dobrym stanie, które zarówno mogą być w biurze, jak i np. kawiarni. Dotychczasowy najemca zdemontuje oświetlenie. Lokal klimatyzowany, pozostawienie klimatyzacji do negocjacji z dotychczasowym najemcą lokalu. Całe pozostałe wykończenie lokalu pozostaje.

Do lokalu jest przypisane miejsce postojowe z tyłu budynku - miesięczny koszt najmu to 150 zł. Lokal wyposażony w dwa wejścia tj. jedno od frontu (od strony chodnika) i drugie z tyłu lokalu od strony parkingu. Lokal b. wysoki tj. h = 3,57 m, częściowo w lokalu są ściany nośne a częściowo ściany działowe typu karton-gips, więc istnieje możliwość częściowej zmiany układu pomieszczeń. Obecny układ pomieszczeń: duże pomieszczenie główne (sala) od wejścia frontowego - prawie 50 m2, holl - ok. 14,5 m2, pomieszczenie - ok. 9,5 m2, pomieszczenie - ok. 12 m2, pomieszczenie (obecnie wykorzystywane na salkę konferencyjną) - ok. 10,5 m2, toaleta - ok. 2 m2 (wcześniej były 2 toalety po ok. 1 m2), magazynek - ok. 2,5 m2, pomieszczenie socjalne (kuchenne) - ok. 5,5 m2. Pozostałą powierzchnię zajmują ścianki działowe ( trzy ścianki usunięte przez obecnego najemcę, więc faktyczna powierzchnia pomieszczeń powyżej opisanych, może być nieco większa).

Moc umowna energii elektrycznej wynosi 13 kW, z opcją jego zwiększenia w przypadku takiej potrzeby. Lokal wyposażony we wszystkie media, centralne ogrzewanie (miejskie). Najemca zobowiązany jest dodatkowo do regulowania opłaty eksploatacyjnej za media w łącznej wysokości 1 651,16 zł. netto miesięcznie tj. + VAT.

Cena czynszu najmu za lokal nie podlega już żadnej negocjacji ze względu na ważną terminową umowę najmu zawartą z obecnym najemcą, który za zgodą Wynajmującego chce odstąpić lokal innemu najemcy (tj. cesja umowy najmu lokalu), w którym już nie prowadzi przedmiotowej działalności, ale formalnie jeszcze przez najbliższe kilka lat jest najemcą lokalu. Obecny najemca nie chce żadnego odstępnego, nowy najemca zawiera umowę najmu bezpośrednio z właścicielem lokalu na tych samych warunkach, na jakich zawarł umowę obecny najemca lokalu. Charakter transakcji, czyli cesja umowy najmu lokalu tj. trójstronna umowa zawarta pomiędzy obecnym najemcą lokalu, właścicielem lokalu oraz nowym najemcą lokalu. Dopuszczalne, również zawarcie umowy podnajmu lokalu z obecnym najemcą, ale wydaje się być korzystniejsze dla nowego najemcy zawarcie umowy najmu bezpośrednio z właścicielem lokalu.

Agent


Małgorzata Miller-Fukuda
+48 (22) 331 07 86
info@miller-fukuda.pl

Mapa nieruchomości


Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Kontakt

Otrzymasz plik PDF z powyższą ofertą.