Details


 • Miasto
 • Warszawa
 • Dzielnica
 • Targówek, Bródno
 • Ulica
 • Św. Wincentego
 • Powierzchnia
 • 255 m2
 • Cena
 • 15 000 zł
 • Rok budowy
 • 2010

Opis nieruchomości


Narożny lokal o bardzo dobrej ekspozycji dużych okien oraz bardzo dużych pasów reklamowych wychodzących na trzy strony świata tj. na wschód i południe oraz jedno okno na zachód, co daje możliwość umiejscowienia bardzo dużych reklam własnej działalności widocznych zarówno od strony ul. Św. Wincentego, jak i ul. Kondratowicza. Lokal położony w kompleksie nowoczesnych pawilonów komercyjnych o charakterze handlowo-usługowym i biurowym; tworzącym duży ciąg lokali handlowo-usługowo-biurowych od ul. Kondratowicza, aż do ul. Malborskiej. Możliwość dużej darmowej reklamy świetlnej. Lokal bardzo widny (dużo okien) oraz szalenie ustawny (pomieszczenia przedzielone ściankami działowymi, więc do dowolnej aranżacji). Lokal wysoki, oświetlenie sufitowe, bardzo dobry standard zarówno lokalu jak i budynku. Lokal wymaga jedynie odświeżenia tj. malowanie ścian.

Dwa wejścia do lokalu; od strony pasażu tj. ul. Św. Wincentego i z tyłu budynku ( od parkingu i miejsc postojowych przynależnych bezpośrednio do tego lokalu łącznie 8 numerowanych miejsc w cenie czynszu najmu lokalu! bezpośrednio na parkingu przy tylnym wejściu do lokalu). Lokal położony na 1 piętrze z dużą przestronną dwustronną windą + szerokimi schodami w budynku jedno piętrowym (wejście do budynku a tym samym do windy zarówno od strony deptaka ul. Św. Wincentego jak i od strony parkingu z tyłu budynku), windą prowadzącą tylko do dwóch lokali tj. tego i sąsiedniego tj. kliniki medycznej AMED (jedynie dwa lokale na piętrze).

Przeznaczenie lokalu: biuro, klinika medyczna oraz inne działalności medyczne, fizjoterapia, fitness, sala zabaw dla dzieci, punkt przedszkolny (jeśli chodzi o przedszkole do rozpoznania, gdzie na terenie zielonym można urządzić placyk zabaw dla przedszkola), inne. Obecnie lokal podzielony na pomieszczenia przedzielone ścianami działowymi. Możliwość demontażu ścian działowych i odtworzenia stanu pierwotnego lokalu tj. np. powierzchni otwartej typu ,,open-space". Obecnie lokal składa się z: 5 pomieszczeń biurowych, sali konferencyjnej, pomieszczenia socjalnego (aneks kuchenny), 2 łazienek, 2 WC, serwerowni, magazynku i hollu z recepcją. Dobre wykończenie lokalu z podwieszanym sufitem i oświetleniem halogenowym.

Lokal wyposażony w klimatyzację wielostrefową sterowaną. Wysokość lokalu 4 metry ( 3 metry do podwieszanego sufitu; do stropu 4 metry ). Trzy piony wodno-kanalizacyjne w lokalu umożliwiające wybudowanie dodatkowej/dodatkowych toalet, bądź umywalek w razie takiej potrzeby. Wentylacja mechaniczna.

Otoczenie: lokal w dużym ciągu lokali użytkowych; w sąsiedztwie osiedli mieszkalnych powstałych w ostatnich latach. Lokal w perspektywie przy planowanej stacji drugiej linii metra. Do ceny czynszu najmu należy doliczyć częściowo podatek vat w wysokości 23% + opłaty administracyjno-eksploatacyjne, zgodnie z fakturą zbiorczą wystawianą przez wspólnotę + prąd. Jeden z Współwłaścicieli tj. części lokalu 167,99 m2 jest zwolniony z vat-u a na pozostałą część lokalu należy doliczyć podatek vat 23%.

Agent


Małgorzata Miller-Fukuda
+48 (22) 331 07 86
info@miller-fukuda.pl

Mapa nieruchomości


Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Kontakt

Otrzymasz plik PDF z powyższą ofertą.