Powierzchnia użytkowa do sprzedaży - Warszawa, Śródmieście, Ulica Zygmunta Słomińskiego - 1 890 000 PLN

Details


 • Miasto
 • Warszawa
 • Dzielnica
 • Śródmieście
 • Ulica
 • Zygmunta Słomińskiego
 • Cena
 • 1 890 000 zł
 • Liczba pokoi
 • 5
 • Rok budowy
 • 2000

Opis nieruchomości


PODSTAWOWE INFORMACJE:
Mam przyjemność zaprezentować Państwu 162-metrowy lokal, znajdujący się w topowej lokalizacji, vis-a-vis centrum handlowego Arkadia. Biuro mieści się na 12 piętrze dzięki czemu posiada wyjątkowy widok na Warszawę. Biuro obecnie jest wynajmowane i istnieje możliwość przedłużenia umowy na 2 lata - to świetna inwestycja! - lub zakupu bez najemcy, i aranżacji na potrzeby własne. Wówczas obecny najemca wyprowadzi się.

OPIS NIERUCHOMOŚCI :
Lokal o powierzchni 162m2 obecnie jest przystosowany na biuro. Na powierzchnię lokalu składa się 5 pomieszczeń, w tym 3 gabinety oraz duży salon z kuchnią, 2 łazienki, oddzielna toaleta, schowek i korytarz. Gabinety wyposażone zostały w szafy wnękowe oraz biurka umożliwiające pracę. Dodatkowo, w lokalu zostały zamontowane klimatyzatory stacjonarne. Atutem nieruchomości jest trzystronna ekspozycja z pięknym widokiem na panoramę miasta (zachód-północ-wschód), a dodatkowo dzięki usytuowaniu na 12stym piętrze w lokalu jest cicho.

BUDYNEK:
Lokal znajduje się na 12 piętrze budynku mieszkalno-usługowym, na osiedlu Prezydenckim powstałym w 2000 roku. Budynek posiada udogodnienia takie jak monitoring, recepcja, całodobowa ochrona oraz parkingi podziemne. W każdej klatce znajdują się 2 windy, do których prowadzi duży reprezentacyjny holl wejściowy i wewnętrzny, zamknięty dziedziniec. Całe osiedle Prezydenckie wykańczane było w wysokim standardzie, jest w pełni dostosowane do osób niepełnosprawnych.

LOKALIZACJA I KOMUNIKACJA:
Lokal znajduje się w topowej lokalizacji! Tuż przy budynku znajduje się Rondo Radosława, ska∂ odjeżdża wiele tramwajów i autobusów w różne strony Warszawy. W około 5 minut można spacerem dojść do stacji metra Dworzec Gdański, jak również do stacji PKP Warszawa Gdańska. Dodatkowo, naprzeciwko budynku znajduje się centrum handlowe Westfield Arkadia, gdzie można skorzystać z darmowego parkingu dla zmotoryzowanych.
Ponadto, w najbliższej okolicy znajdują się udogodnienia takiej jak: Baseny Inflancka, Ogród Krasińskich, Stare Miasto czy liczne sklepy i kawiarnie.

DODATKOWE INFORMACJE:
Do lokalu przynależy duże pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 26m2 oraz 2 rodzinne miejsca postojowe (4 samochody), płatne dodatkowo za całość 100 000 PLN.
Podana cena jest kwotą brutto. Lokal kupowany był na osobę prywatną w związku z czym nie ma tu podatku VAT. Cena podlega negocjacji.

Obecnie lokal jest wynajmowany a ówczesny najemca może przedłużyć umowę najmu o kolejne 2 lata na BARDZO ATRAKCYJNYCH WARUNKACH, o szczegółach opowiem na prezentacji. Lokal to świetna lokalizacja na biura dla siebie, jak i bardzo dobra inwestycja z gotowym najemcą na kolejne lata!

Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości oraz kontaktu telefonicznego!.

Agent


Małgorzata Miller-Fukuda
+48 (22) 331 07 86
[email protected]

Mapa nieruchomości


Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Kontakt

Otrzymasz plik PDF z powyższą ofertą.