Details


 • Miasto
 • Warszawa
 • Ulica
 • Roztocka
 • Powierzchnia
 • 44 m2
 • Cena
 • 599 000 zł
 • Cena / m2
 • 13 620 zł
 • Liczba pokoi
 • 3
 • Łazienki z WC
 • 1

Opis nieruchomości


Przedstawiam Państwu ofertę fenomenalnie zaprojektowanego i przemyślanego 3 pokojowego mieszkania 44,03m2 usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku na ul. Roztockiej 9A na warszawskiej Pradze Południe.
Mieszkanie jest wyremontowane i częściowo umeblowane gotowe do wprowadzenia — nie tracimy czasu na remont i oczekiwania na dewelopera.
Budynek/klatka:
Budynek powstał w 2010 roku, schody na klatkach wykonane są z pięknego naturalnego granitu, artystyczne wykonane są też barierki schodowe.
Mieszkanie jest super doświetlone, każdego słonecznego dnia będziesz świadkiem przepięknego zachodu słońca z dużego i wygodnego balkonu. (ekspozycja okien: północ-zachód).
Stan prawny: odrębna własność z Księgą Wieczystą — można kupić na kredyt! P
Do mieszkania przynależy duża i wysoka piwnica 4,36m2 oraz miejsce parkingowe w garażu podziemnym - w cenie mieszkania!
W łazience zamontowany jest dwufunkcyjny kondensacyjny piec gazowy Junkers z zamkniętą komorą spalania - pozwala on regulować temperaturę w mieszkaniu wtedy kiedy nam wygodnie.
Rewelacyjna lokalizacja: Mieszkanie mieści się na pięknym zielonym Gocławku. Wyjątkowa okolica z niską zabudową, doskonale skomunikowana z centrum - pętla tramwajowa z tramwajami linii 3, 6, 9, 24 (20 min. i jesteśmy w centrum).
Obok przystanki autobusowe. W najbliższej okolicy centra handlowe: Castorama, King Cross Praga, Promenada, sklepy osiedlowe, Park Leśnika, szkoła podstawowa nr 217, basen, plac zabaw, boisko, i wiele innych potrzebnych dla szczęśliwego życia miejsc.
Nie trać czasu i pieniędzy na wynajmowanym - zamieszkaj już dziś na swoim własnym, które czyste i pachnące czeka na swojego szczęśliwego właściciela.
Mieszkanie idealne dla par, singli, rodzin z dzieckiem, ale również rewelacyjna inwestycja na wynajem. Przedstawiam Państwu ofertę fenomenalnie zaprojektowanego i przemyślanego 3 pokojowego mieszkania 44,03m2 usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku na ul. Roztockiej 9A na warszawskiej Pradze Południe. Mieszkanie jest wyremontowane i częściowo umeblowane gotowe do wprowadzenia — nie tracimy czasu na remont i oczekiwania na dewelopera. Budynek/klatka: Budynek powstał w 2010 roku, schody na klatkach wykonane są z pięknego naturalnego granitu, artystyczne wykonane są też barierki schodowe. Mieszkanie jest super doświetlone, każdego słonecznego dnia będziesz świadkiem przepięknego zachodu słońca z dużego i wygodnego balkonu. (ekspozycja okien: północ-zachód). Stan prawny: odrębna własność z Księgą Wieczystą — można kupić na kredyt! Pomagamy w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. Przeprowadzimy też Państwa przez całą procedurę związaną z transakcją. Do mieszkania przynależy duża i wysoka piwnica 4,36m2 oraz miejsce parkingowe w garażu podziemnym - w cenie mieszkania! W łazience zamontowany jest dwufunkcyjny kondensacyjny piec gazowy Junkers z zamkniętą komorą spalania - pozwala on regulować temperaturę w mieszkaniu wtedy kiedy nam wygodnie. Rewelacyjna lokalizacja: Mieszkanie mieści się na pięknym zielonym Gocławku. Wyjątkowa okolica z niską zabudową, doskonale skomunikowana z centrum - pętla tramwajowa z tramwajami linii 3, 6, 9, 24 (20 min. i jesteśmy w centrum). Obok przystanki autobusowe. W najbliższej okolicy centra handlowe: Castorama, King Cross Praga, Promenada, sklepy osiedlowe, Park Leśnika, szkoła podstawowa nr 217, basen, plac zabaw, boisko, i wiele innych potrzebnych dla szczęśliwego życia miejsc. Nie trać czasu i pieniędzy na wynajmowanym - zamieszkaj już dziś na swoim własnym, które czyste i pachnące czeka na swojego szczęśliwego właściciela. Mieszkanie idealne dla par, singli, rodzin z dzieckiem, ale również rewelacyjna inwestycja na wynajem.

Agent


Małgorzata Miller-Fukuda
+48 (22) 331 07 86
[email protected]

Mapa nieruchomości


Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Kontakt

Otrzymasz plik PDF z powyższą ofertą.