Details


 • Miasto
 • Warszawa
 • Dzielnica
 • Wola
 • Ulica
 • Płocka
 • Powierzchnia
 • 74 m2
 • Cena
 • 4 300 zł
 • Rok budowy
 • 2000

Opis nieruchomości


Przedmiotem wynajmu jest lokal użytkowy położony w centralnej części dzielnicy Wola w budynku (rok budowy ok. 2000 r.) znajdującym się na rogu ulic Wolskiej z ulicą Płocką. Lokal znajduje się w pasażu handlowym wewnątrz budynku, składającym się łącznie z 20-tu lokali komercyjnych, w których znajdują się różnego rodzaju działalności handlowe, punkty usługowe, gastronomiczne oraz biura. Lokal położony na parterze, posiadający duże witryny wychodzące na zewnątrz od strony parkingu z tyłu budynku oraz od strony pasażu handlowego. Wejście do lokalu od strony pasażu. Wejście do budynku od strony ul. Wolskiej lub od strony parkingu. Bardzo duży kaseton reklamowy na reklamę działalności Najemcy dla tego lokalu na elewacji budynku od strony ulicy Wolskiej, doskonale z niej widoczny. Możliwość oznakowania witryn lokalu reklamą działalności Najemcy.

Bardzo ustawny lokal w kształcie prostokąta, bez żadnych słupów. Lokal wysoki tj. 3,56 m. Lokal klimatyzowany, wykończony, świeżo po gruntownym remoncie, gotowy do prowadzenia działalności od zaraz. Nowe podłogi (gres), glazura i terakota w toalecie. W lokalu są ścianki działowe typu karton-gips, więc układ pomieszczeń jest dowolny. Obecny układ pomieszczeń jest następujący: pomieszczenie główne typu open-space - 64, 1 m2, zaplecze socjalne i dwie toalety - łącznie 10 m2. Lokal wyposażony w wentylację mechaniczną, przydział mocy prądu - 25 Kw z opcją jego zwiększenia lub zmniejszenia w zależności od zapotrzebowania. Podłączenia do zainstalowania prysznica (kiedyś była kabina kabina prysznicowa). Oświetlenie sufitowe, lokal doskonale doświetlony światłem dziennym, wyposażony w okna antywłamaniowe. 3 okna górne uchylne. Ponadto lokal wyposażony w: niedużą szafę znajdującą się w głównym pomieszczeniu, wbudowane szafy w pomieszczeniu zaplecza socjalnego oraz półki, również toalety w pełni wyposażone tj. szafki, armatura sanitarna.

W budynku ochrona 24 h/dobę. Monitoring budynku i części wspólnych. Światłowód (dowolny operator internetowy). Miejsce postojowe na parkingu przy budynku, bezpośrednio dedykowane dla tego lokalu. W pasażu znajdują się m. in.: bistro, salon fryzjerski, salon kosmetyczny, Rossmann, PZU, optyk, gabinet stomatologiczno-protetyczny, biuro rachunkowe. Przedmiotowy lokal doskonale nadaje się do różnych usług medycznych (poprzedni najemca - medycyna chińska), gabinetu fizjoterapii, masaży, dobry także dla działalności biurowych, firm zajmujących się prowadzeniem szkoleń, szkoły językowej, kancelarii podatkowej etc.

Bezwzględnie wymagana kaucja w wysokości dwumiesięcznego czynszu najmu, ze względu na bardzo kosztowny remont lokalu wykonany przez Wynajmującego. Tylko umowa terminowa tj. na czas oznaczony. Tylko poważne oferty. Zastrzegamy Sobie możliwość prowadzenia rozmów z wybranymi kontrahentami. Po za czynszem najmu dodatkowo płatne: faktura zbiorcza z tytułu opłat adm.-ekspl.(m. in. zaliczki na wodę, c.o.,ochronę, reklamę (kaseton reklamowy na elewacji budynku), agregat klimatyzatora) oraz opłata za miejsce postojowe). Oddzielnie, także płatny prąd wg. faktur zużycia na podstawie wskazania licznika pomiarowego. Cena czynszu najmu jest jednocześnie ceną netto i brutto (tj. nie jest doliczony vat, gdyż lokal jest zwolniony z vat (Wynajmujący nie są płatnikami podatku vat).

Agent


Małgorzata Miller-Fukuda
+48 (22) 331 07 86
info@miller-fukuda.pl

Mapa nieruchomości


Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Kontakt

Otrzymasz plik PDF z powyższą ofertą.