Details


 • Miasto
 • Warszawa
 • Dzielnica
 • Wola, Koło
 • Ulica
 • Obozowa
 • Powierzchnia
 • 31 m2
 • Cena
 • 280 847 zł
 • Cena / m2
 • 9 060 zł
 • Liczba pokoi
 • 1
 • Łazienki z WC
 • 1
 • Rok budowy
 • 1930

Opis nieruchomości


Na sprzedaż mieszkanie o łączniej o powierzchni użytkowej 31,24 m kw na warszawskiej Woli, rejon Koło, ulica Obozowa 81.

Mieszkanie składa się z:


oddzielnej widnej kuchni o powierzchni 4,64 mkw,
ustawnego i przestronnego pokoju o powierzchni 21,39 mkw,
niedużego przedpokoju z oszkloną szafą wnękową o łącznej powierzchni 3,93 mkw,
niedużej łazienki z wc i prysznicem o powierzchni 1,28 mkw


Wysokość pomieszczeń 2,7 m. Do lokalu przynależy również piwnica. Do mieszkania nie przynależy natomiast żadne na stałe przypisane miejsce postojowe. Parkowanie odbywa się na ogólnodostępnych miejscach na podwórzu lub w pobliskim sąsiedztwie budynku.

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. Okna wychodzą na stronę zachodnią. Widok z okien na podwórze, i sąsiedni budynek w niskiej zabudowie.

Niewątpliwe atuty lokalu to:


oryginalny drewniany parkiet w pokoju i przedpokoju, który pomimo upływu lat, został zachowany w przyzwoitym stanie,
szeroki potencjał aranżacyjny umożliwiający np.:całkowite przerobienie i poszerzenie łazienki, czy otwarcie kuchni na pokój

Mimo, że mieszkanie wymaga remontu i dodatkowych nakładów finansowych to podkreślić należy, że w lokalu wykonano już część prac remontowych: wymieniono piony wodno kanalizacyjne oraz kaloryfery, odmalowano i wygładzono ściany w pokoju.

Doskonała lokalizacja to największa zaleta oferowanej nieruchomości. Dlaczego?


w ciągu trzech minut od wyjścia z budynku, nowy właściciel lub najemca dotrze do przystanku tramwajowego, umożliwiającego dogodne i szybkie połączenie komunikacyjne z centrum jak i prawobrzeżną częścią Warszawy,
najbliższa okolica zapewnia w pełni rozwiniętą infrastrukturę i usługi (do sklepów, supermarketów topowych sieci, lokali gastronomicznych, żłobka, przedszkola, szkół, placów zabaw, ośrodka sportu, apteki można dotrzeć pieszo w przeciągu kilku minut)
osoby poruszające się samochodem docenią bliskość jednej z głównych warszawskich ulic-Alei Prymasa Tysiąclecia, natomiast osoby często wyjeżdżające z Warszawy docenią bliskość wjazdu na trasę S8, A2 i obwodnicę Warszawy,
tereny zielone i rekreacyjne takie jak: jeden z najpiękniejszych warszawskich parków ze stawami-Park Moczydło, czy Lasek na Kole, zachęcają do spacerowania i spędzania czasu poza domem
inwestorzy czerpiący zyski z wynajmu mieszkań, z kolei powinni wziąć pod uwagę, że już w przyszłym roku zostanie oddany do użytku biurowiec Vector+ w odległości 400 m od budynku, w którym docelowo ma się pojawić blisko 1000 stanowisk pracy

Ze względu na powyższe fakty i udogodnienia inwestorzy jak i osoby planujące zakup lub najem mieszkania wybierają właśnie tą część Warszawy. Ponadto małe mieszkania w bardzo dobrych lokalizacjach cieszą się największym zainteresowaniem. Ta nieruchomość nie będzie z pewnością czekać długo na nowego właściciela, dlatego już dziś zadzwoń i umów się na prezentację!

Dodatkowe informacje:

Czynsz administracyjny wynosi jedyne 300 zł. W czynszu m. in. opłata na fundusz remontowy, zaliczki na media (ogrzewanie, ciepła i zimna woda). Aktualnie w mieszkaniu nikt nie jest zameldowany.

Rodzaj własności: własnościowe (hipoteczne) prawo do lokalu Mieszkanie ma założoną księgę wieczystą. Grunt pod budynkiem jest uregulowany w użytkowaniu wieczystym od miasta, dzięki czemu osoby, które przy zakupie będą musiały wspomóc się kredytem również mogą zakupić ten lokal.

Budynek liczy dwa piętra, został zbudowany z cegły i oddany do użytku w 1930 roku. Wyposażony w media miejskie. W budynku nie ma windy, a na każdym piętrze znajdują się cztery lokale. Budynkiem zarządza sprawny administrator wybrany przez wspólnotę, dzięki któremu odnowiono elewację budynku, a w budynku jak i mieszkaniach wymieniono m. in piony wodno kanalizacyjne, piony centralnego ogrzewania, instalację gazową oraz zainstalowano domofon.

-------------------------
Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Emmerson Realty S.A jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.
Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Emmerson Realty S.A. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Agent


Małgorzata Miller-Fukuda
+48 (22) 331 07 86
info@miller-fukuda.pl

Mapa nieruchomości


Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Kontakt

Otrzymasz plik PDF z powyższą ofertą.