Details


 • Miasto
 • Warszawa
 • Dzielnica
 • Wola, Ulrychów
 • Ulica
 • Redutowa
 • Powierzchnia
 • 57 m2
 • Cena
 • 568 000 zł
 • Cena / m2
 • 9 970 zł
 • Liczba pokoi
 • 3
 • Łazienki z WC
 • 1
 • Rok budowy
 • 2018

Opis nieruchomości


Na sprzedaż nowe mieszkanie (stan deweloperski) o łączniej o powierzchni użytkowej 56,87 m kw na warszawskiej Woli, rejon Ulrychów, ulica Redutowa 25.

Mieszkanie składa się z:


salonu z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni 22,71 mkw,
dwóch widnych i oddzielnych pokoi o powierzchni 7,8 oraz 9,55 mkw
przestronnego korytarza z miejscem na dużą szafę wnękową o powierzchni 12,03 m mkw,
funkcjonalnej i ustawnej łazienki o powierzchni 4,78 mkw
dużego balkonu o powierzchni 7,24 mkw,

Wysokość pomieszczeń 2,7 m. Do lokalu przynależy również na stałe przypisane zewnętrzne miejsce postojowe (płatne dodatkowo 20 000 zł, zakup obowiązkowy). Osobom korzystającym na co dzień z więcej niż jednego miejsca postojowego, parkowanie umożliwią ogólnodostępne miejsca w najbliższej okolicy oraz strzeżony parking w odległości 50 m od budynku. Do mieszkania nie przynależy natomiast żadna komórka lokatorska.

Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze. Jednostronne z ekspozycją okien na południowo zachodnią stronę.

To co wyróżnia ten lokal na tle konkurencyjnych ofert w okolicy to m. in.:


rozwiązania technologiczne i materiałowe takie jak: parapety wewnętrzne z konglomeratu marmurowego, miedziane instalacje elektryczne, czy balustrady z nierdzewnej stali wypełnione bezpiecznym szkłem,
widok z okien, (pomimo usytuowania lokalu od strony ulicy Redutowej, wzrok skupia się na zielonych drzewach rosnących pod drugiej stronie tej ulicy)
w pełni funkcjonalne i ustawne pomieszczenia (miłośnicy przestrzeni bez trudu prze aranżują to mieszkanie na lokal dwupokojowy, a zwolennicy, czy inwestorzy wynajmujący mieszkania na pokoje docenią możliwość pełnego oddzielenia kuchni od salonu)

Ponadto mieszkanie posiada olbrzymi potencjał aranżacyjny, czego przykładem są załączone wizualizacje tego mieszkania, wykonane przez zawodowych projektantów.

Doskonała lokalizacja to największa zaleta oferowanej nieruchomości. Dlaczego? Poniżej kilka faktów:


w ciągu maksymalnie 5-7 min od wyjścia z budynku, nowy właściciel lub najemca dotrze pieszo do przystanku autobusowego na ulicy Górczewskiej lub przystanku tramwajowego na ulicy Wolskiej, umożliwiającego dogodne i szybkie połączenie komunikacyjne z centrum jak i prawobrzeżną częścią Warszawy. Dodać należy również, że niemal przed samym budynkiem znajduje się też przystanek autobusowy
komunikację z centrum jak i prawobrzeżną częścią Warszawy już wkrótce dodatkowo ułatwi i przyśpieszy nowo powstająca stacja II linii metra-Księcia Janusza, która znajduje się w odległości 450 m od wyjścia z budynku
najbliższa okolica zapewnia w pełni rozwiniętą infrastrukturę i usługi (sklepy, supermarkety topowych sieci, lokale gastronomiczne, żłobek, przedszkole, szkoła, place zabaw, ośrodek sportu, pływalnia, apteka są praktycznie na wyciągnięcie ręki). Natomiast osoby preferujące zakupy w dużych galeriach handlowych w ciągu 15 min spacerem dotrą do centrum handlowego Wola Park
osoby poruszające się samochodem docenią bliskość jednych z głównych warszawskich ulic: Alei Prymasa Tysiąclecia, ulicy Górczewskiej oraz ulicy Wolskiej, natomiast osoby często wyjeżdżające z Warszawy docenią bliskość wjazdu na trasę S8, A2 i obwodnicę Warszawy,
bliskie sąsiedztwo trzech pięknych, dużych parków miejskich: Park Szymańskiego, Park Józefa Sowińskiego, Park Powstańców Warszawy stale będą zachęcać do spacerowania i spędzania czasu poza domem

Ze względu na powyższe inwestorzy jak i osoby planujące zakup lokalu na własny użytek polują na oferty mieszkań w tej części Warszawy, dlatego już dziś zadzwoń i umów się na prezentację!

Dodatkowe informacje:

Wysokość czynszu administracyjnego szacowana jest na około 8-9 zł za m kw. ,

Rodzaj własności: własnościowe (hipoteczne) prawo do lokalu Na mieszkaniu w momencie przeniesienia własności zostanie założona odrębna księga wieczysta. Grunt pod budynkiem jest uregulowany w użytkowaniu wieczystym od miasta, dzięki czemu osoby, które przy zakupie będą musiały wspomóc się kredytem również mogą zakupić ten lokal.

Budynek to ośmio piętrowy blok o podwyższonym standardzie z podziemnym garażem i zewnętrznymi miejscami postojowymi. Znajdują się w nim tylko 64 lokale mieszkalne, a parter budynku zostanie w pełni zaadoptowany na lokale usługowe. W budynku znajduje się jedna winda. Najkorzystniejszą informacją dla potencjalnego nabywcy jest jednak fakt, że budynek zostanie oddany do użytku najpóźniej na koniec listopada tego roku. Za najwyższą jakość i solidność projektu odpowiada renomowany deweloper-Jezierski Business Park.

-------------------------
Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Emmerson Realty S.A jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.
Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Emmerson Realty S.A. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Agent


Małgorzata Miller-Fukuda
+48 (22) 331 07 86
info@miller-fukuda.pl

Mapa nieruchomości


Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Kontakt

Otrzymasz plik PDF z powyższą ofertą.