Details


 • Miasto
 • Warszawa
 • Dzielnica
 • Wola, Koło
 • Ulica
 • Jana Brożka
 • Powierzchnia
 • 74 m2
 • Cena
 • 796 425 zł
 • Cena / m2
 • 10 770 zł
 • Liczba pokoi
 • 3
 • Łazienki z WC
 • 1
 • Rok budowy
 • 2010

Opis nieruchomości


Jeśli poszukujesz nowego mieszkania bo planujesz poszerzenie rodziny lub posiadasz już trzyosobową rodzinę i każdego dnia czujesz, że brakuje Ci przestrzeni.? Dodatkowo zależy Ci, żeby zamieszkać w doskonale skomunikowanej i w pełni rozwiniętej lokalizacji, a spełnieniem wszystkich marzeń było by jeszcze bliskie sąsiedztwo terenów zielonych, to na wstępie tego opisu mam dla Ciebie świetną informację, takie mieszkanie istnieje, a więcej szczegółów dowiesz się poniżej.

Na sprzedaż mieszkanie na warszawskiej Woli, rejon Koło, ulica Brożka nieopodal skrzyżowaniu z ulicą księcia Janusza.
Powierzchnia użytkowa mieszkania wpisana do księgi wieczystej wynosi 73,94 mkw, natomiast faktyczna powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 78 mkw.

Mieszkanie składa się z:


przestronnego i słonecznego salonu z pełni wyposażonym aneksem kuchennym o łącznej powierzchni 28 mkw,
dwóch oddzielnych pokoi sypialnych obecnie zaadoptowanych na pokoje dla dzieci o powierzchni 12 i 11 mkw
komfortowej łazienki wyposażonej w wannę, umywalkę i podwieszony wc o łącznej powierzchni 6 mkw,
funkcjonalnego i szerokiego korytarza, w którym znajdują się m. in głębokie i pojemne szafy wnękowe
oddzielnej garderoby, która może pełnić również funkcję schowka
dwóch balkonów


Wysokość pomieszczeń to 2,65 m. Do lokalu przynależy również miejsce postojowe w garażu podziemnym płatne dodatkowo 30 000 zł (zakup obligatoryjny). Do mieszkania nie przynależy komórka lokatorska.

Mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze z ośmiu. Okna z salonu wychodzą na stronę zachodnią, a okna z pokoi dziecięcych na stronę wschodnią.

Niewątpliwe atuty lokalu to:


ustawne pomieszczenia, potencjał aranżacyjny i funkcjonalny układ, który umożliwia np.: zmniejszenie salonu i wydzielenie trzeciego, oddzielnego pokoju,
widok na panoramę miasta


Doskonała lokalizacja to największa zaleta oferowanej nieruchomości. Dlaczego?


w odległości 400 m od wyjścia z budynku powstaje stacja II linii metra-Księcia Janusza, której oficjalne otwarcie zaplanowano na przyszły rok,
w ciągu od 5 do 7 minut od wyjścia z budynku, nowi właściciele dotrą do przystanku tramwajowego na ulicy Obozowej lub przystanku autobusowego na ulicy Górczewskiej, umożliwiającego dogodne i szybkie połączenie komunikacyjne z centrum jak i prawobrzeżną częścią Warszawy,
najbliższa okolica zapewnia w pełni rozwiniętą infrastrukturę i usługi (sklepy, supermarkety topowych sieci, lokale gastronomiczne, oraz to co najważniejsze dla obecnych i przyszłych rodziców, czyli: prywatne i publiczne żłobki oraz przedszkola, szkoły, place zabaw, a nawet przychodnię lekarską)
tereny zielone i rekreacyjne takie jak: jeden z najpiękniejszych warszawskich parków ze stawami-Park Moczydło, Park Szymańskiego czy Lasek na Kole, zachęcają do spacerowania i spędzania czasu poza domem o każdej porze roku,
osoby poruszające się samochodem docenią bliskość jednej z głównych warszawskich ulic-Alei Prymasa Tysiąclecia, natomiast osoby często wyjeżdżające z Warszawy docenią bliskość wjazdu na trasę S8, A2 i obwodnicę Warszawy,

Ze względu na powyższe fakty i udogodnienia. mieszkania akurat w tej części Woli cieszą się wyjątkowo wysokim zainteresowaniem i bardzo rzadko trafiają do sprzedaży. Z pewnością i ta nieruchomość nie będzie czekać długo na nowego właściciela, dlatego lepiej już dziś zadzwoń i umów się na prezentację!

Dodatkowe informacje:

Czynsz administracyjny przy pięciu zameldowanych osobach wraz z zaliczkami na media wynosi 800 zł.

Rodzaj własności: Odrębna własność lokalu. Mieszkanie ma założoną księgę wieczystą. Grunt pod budynkiem uregulowany w użytkowaniu wieczystym od miasta, dzięki czemu nie ma żadnych przeciwwskazań, żeby zakupić oferowaną nieruchomość na kredyt.

Budynek został zaprojektowany z myślą o osobach preferujących podwyższony standard. Został oddany do użytku w 2010 roku. Jest uzbrojony w pełni w media miejskie. Do dyspozycji mieszkańców jest winda.
Ponadto osiedle zachęca przestrzenią i wysoką jakością materiałów. Jego twórcy dołożyli starań, by zapewnić mieszkańcom komfortowe miejsce do życia, a z myślą o młodych mieszkańcach wybudowali na terenie osiedla plac zabaw.
Na kondygnacji podziemnej znajdują się miejsca garażowe, a partery zajmują lokale handlowo-usługowe (w budynku m. in żłobek,dentysta, żabka, przychodnia dla dzieci, fryzjer) dzięki czemu drobne sprawy można załatwić, nie wychodząc z osiedla. W większej części, teren osiedla jest ogrodzony i nieustannie monitorowany, a nad bezpieczeństwem lokatorów przez całą dobę czuwa ochrona.

Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Emmerson Realty S.A jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.
Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Emmerson Realty S.A. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Agent


Małgorzata Miller-Fukuda
+48 (22) 331 07 86
info@miller-fukuda.pl

Mapa nieruchomości


Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Kontakt

Otrzymasz plik PDF z powyższą ofertą.