Details


 • Miasto
 • Warszawa
 • Dzielnica
 • Wola
 • Ulica
 • Małego Franka
 • Powierzchnia
 • 39 m2
 • Cena
 • 399 000 zł
 • Cena / m2
 • 10 240 zł
 • Liczba pokoi
 • 2
 • Łazienki z WC
 • 1
 • Rok budowy
 • 1970

Opis nieruchomości


Niezależnie: czy poszukujesz odpowiedniego mieszkania na start; czy jesteś na etapie by wynajmowane mieszkanie zamienić na własny kąt; czy potrzebujesz przeprowadzić się z większego mieszkania do mniejszego lub jesteś osobą, która dysponuje kapitałem i chcesz zainwestować pieniądze w mieszkanie, które prócz comiesięcznych zysków z wynajmu będzie właściwą i korzystną lokatą kapitału.
A dodatkowo zależy Ci na tym, żeby zamieszkać w świetnie skomunikowanej lokalizacji z pełni dostępną infrastrukturą? A spełnieniem wszystkich życzeń było by jeszcze bliskie sąsiedztwo terenów zielonych lub wyższa niż średnia stopa zwrotu z wynajmu mieszkania na warszawskim rynku, to mam dla Ciebie świetną informację, takie mieszkanie trafiło na sprzedaż, a więcej szczegółów dowiesz się poniżej.

Oferowane mieszkanie znajduje się na warszawskiej Woli, rejon Koło, ulica Siedzikówny Inki, tuż obok powstającej stacji drugiej linii metra-Księcia Janusza.

Mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 39 mkw składa się z:


dwóch oddzielnych, ustawnych pokoi (obecnie jeden z pokoi zaaranżowany na pokój dzienny, a drugi na sypialnię o powierzchni 16 i 10,5 mkw),
oddzielnej i widnej kuchni z oknem o powierzchni 4 mkw
łazienki z wc, z wanną i umywalką o powierzchni 2 mkw,
przedpokoju o powierzchni 3,28 mkw

Wysokość pomieszczeń to 2,52 m. Do lokalu przynależy również piwnica o powierzchni około 4 mkw oraz balkon o powierzchni 1,33 mkw. Do lokalu nie przynależy na stałe przypisane miejsce postojowe. W bliskiej odległości od budynku znajdują się jednak ogólnodostępne miejsca postojowe, a zewnętrzny strzeżony parking w odległości 500 m od budynku.

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. Dwustronne i szczytowe, okna z pokoju dziennego wychodzą na stronę zachodnią, a okno z kuchni i okno z wyjściem na balkon z sypialni na stroną wschodnią.
Lokal w 2014 roku przeszedł generalny remont włącznie z wymianą instalacji elektrycznych oraz wszystkich podłóg.

Niewątpliwe atuty lokalu to:


ustawne pomieszczenia, potencjał aranżacyjny, funkcjonalny układ. Już po wejściu do mieszkania, czuć, że każdy mkw został tu w pełni wykorzystany i zaaranżowany z pomysłem
widok na zielone podwórze i odpowiednia odległość od sąsiedniego budynku,a nie typowy widok z efektem okno w okno, który jest standardem w mieszkaniach w nowym budownictwie

Doskonała lokalizacja to największa zaleta oferowanej nieruchomości. Dlaczego?


w odległości 100 m od budynku powstaje stacja II linii metra-Księcia Janusza, której oficjalne otwarcie zaplanowano już na przyszły rok,
od 5 do 7 minut od wyjścia z budynku, nowi właściciele dotrą do przystanku tramwajowego na ulicy Obozowej lub przystanku autobusowego na ulicy Górczewskiej, umożliwiającego dogodne i szybkie połączenie komunikacyjne z centrum jak i prawobrzeżną częścią Warszawy,
najbliższa okolica zapewnia w pełni rozwiniętą infrastrukturę: handlową, usługową i edukacyjną (sklepy, supermarkety topowych sieci, lokale gastronomiczne, prywatne/publiczne żłobki oraz przedszkola, szkoły, place zabaw, przychodnie lekarskie dla dzieci i dorosłych znajduję się na przysłowiowe wyciągnięcie ręki)
tereny zielone i rekreacyjne takie jak: jeden z najpiękniejszych warszawskich parków ze stawami-Park Moczydło, Park Szymańskiego czy Lasek na Kole, zachęcają do spacerowania i spędzania czasu poza domem o każdej porze roku,
osoby poruszające się samochodem docenią bliskość jednej z głównych warszawskich ulic-Alei Prymasa Tysiąclecia, natomiast osoby często wyjeżdżające z Warszawy docenią bliskość wjazdu na trasę S8, A2 i obwodnicę Warszawy,

Ze względu na powyższe fakty i udogodnienia, mieszkania akurat w tej części Woli cieszą się wyjątkowo wysokim zainteresowaniem i bardzo rzadko trafiają do sprzedaży. Dodatkowo mieszkania w niedużym metrażu z tego typu układem należą do najbardziej poszukiwanych. Z pewnością i ta nieruchomość nie będzie czekać długo na nowego właściciela, dlatego lepiej już dziś zadzwoń i umów się na prezentację!

Dodatkowe informacje:

Czynsz administracyjny przy jednej osobie wraz z funduszem remontowym, zaliczkami na media, podatkiem od nieruchomości i opłatą za użytkowanie wieczyste wynosi 393 zł.

Rodzaj własności: spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu. Mieszkanie nie ma założonej księgi wieczystej, ale nie ma przeszkód do jej założenia. Grunt pod budynkiem jest uregulowany w użytkowaniu wieczystym od miasta, dzięki czemu nie ma żadnych przeciwwskazań, żeby zakupić oferowaną nieruchomość na kredyt.

Kameralny budynek został oddany do użytku w latach siedemdziesiątych i liczy trzy piętra. Konstrukcja budowlana rama H, wypełniona cegłą. Jest uzbrojony w pełni w media miejskie, internet w tym światłowód, linię telefoniczną oraz telewizję kablową. Na każdym piętrze znajdują się tylko dwa mieszkania, a na kondygnacji -1 znajdują się piwnice. W budynku nie ma windy.
Nad sprawnym funkcjonowaniem budynku czuwa dobrze prosperująca spółdzielnia mieszkaniowa Koło, która w ostatnim czasie m. in: wymieniła domofony i odmalowała klatkę schodową. Wokół budynku nie brakuje zieleni z zachowanym starodrzewem i ławeczek przy których można na spokojnie odetchnąć po ciężkim dniu.

Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Emmerson Realty S.A jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.
Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Emmerson Realty S.A. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Agent


Małgorzata Miller-Fukuda
+48 (22) 331 07 86
info@miller-fukuda.pl

Mapa nieruchomości


Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Kontakt

Otrzymasz plik PDF z powyższą ofertą.