Details


  • Miasto
  • Warszawa
  • Dzielnica
  • Śródmieście
  • Ulica
  • Radna
  • Powierzchnia
  • 55 m2
  • Cena
  • 3 600 zł

Opis nieruchomości


Na wynajem bardzo atrakcyjne biuro położone na Powiślu - tuż przy Bibliotece Uniwersyteckiej - ulica RADNA.

Bardzo atrakcyjna lokalizacja oraz dogodny punkt komunikacyjny. Bardzo dobre połączenie z centrum miasta. Możliwość szybkiego dojazdu klientów do biura. W bliskiej odległości od budynku znajduje się przystanek autobusowy z liniami: 105,115 i 127. Stacja II linii metra Centrum Nauki Kopernik oddalona jest zaledwie o 600m ( 7 minutowy spacer).
Kolejnym atutem tej lokalizacji jest bogata infrastruktura społeczna wokół przedmiotowej nieruchomości. W bliskiej odległości odnajdziemy restaurację " Dziurka od Klucza", Carefour Express, liczne kawiarnie a także punkty handlowo-usługowe.

Prezentowany lokal położony jest w przedwojennej kamienicy i znajduje się na 1 piętrze. Ta propozycja idealnie sprawdzi się jako siedziba firmy, kancelaria adwokacka/notarialna/radcy prawnego/podatkowa, biuro rachunkowe, agencja reklamowa itp. Przez wiele lat w lokalu działało studio graficzne, zatem taka działalność jak najbardziej również się sprawdzi. Doskonałe miejsce zarówno dla spokojnych działalności, jak i dla artystów. Lokal może przypaść do gustu projektantom wnętrz, fotografowi, i wielu innym. Szeroki wachlarz możliwości.

Niewątpliwym atutem jest fakt iż lokal został wyremontowany i gruntownie przygotowany na nowego Najemcę. Została wycyklinowana podłoga oraz pomalowano ściany. Na uwagę zasługuje również imponująca wysokość pomieszczeń osiągająca 3,80 m.

Na powierzchnię całkowitą prezentowanej nieruchomości tj.55m2 składają się 3 oddzielne pokoje, łazienka oraz korytarz. Do lokalu przynależy również balkon, na który jest wyjście z największego pokoju.

Informacje dodatkowe:
1. Czynsz administracyjny jest opłacany przez Właściciela tego lokalu,
2. Najemca ponosi opłatę za prąd,
3. W lokalu jest podłączony alarm firmy Juwentus ( płatne 50zł/miesięcznie) oraz internet dostawcy UPC ( płatne 80zł/miesięcznie)
* W lokalu woda i ogrzewanie są miejskie.
4. Kaucja w postaci jednomiesięcznego czynszu ( zwrotna),
5. Wynajem długoterminowy. Minimum 1 rok.
6. Podana cena jest kwotą netto. Właściciel jest upoważniony do wystawienia faktury VAT,

Bardzo dobra oferta. Szczerze polecam i zapraszam do obejrzenia.

Agent


Małgorzata Miller-Fukuda
+48 (22) 331 07 86
info@miller-fukuda.pl

Mapa nieruchomości


Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Kontakt

Otrzymasz plik PDF z powyższą ofertą.