Details


 • Miasto
 • Warszawa
 • Dzielnica
 • Śródmieście, Południowe
 • Ulica
 • Polna
 • Powierzchnia
 • 37 m2
 • Cena
 • 550 000 zł
 • Cena / m2
 • 14 870 zł
 • Liczba pokoi
 • 2
 • Łazienki z WC
 • 1
 • Rok budowy
 • 1971

Opis nieruchomości


Chciałbyś zamieszkać literalnie pośród wszystkiego, co oferuje stolica? Począwszy od edukacji przedszkolnej, skończywszy na wyższej; od rekreacji na świeżym powietrzu po kluby, boiska i baseny; od kultury wysokiej po gastronomiczną mekkę; od budynków wciąż nucących o przeszłości po te wyśpiewujące z dumą hymny ku czci przyszłości. Na dodatek miałbyś to wszystko u swych stóp. Niedorzeczne? No to czytaj dalej.

ZAMIESZKAJ PONAD DACHAMI
I to dosłownie, bo mowa tu o 7. piętrze z 10, tak więc widoki zapierające dech w piersiach murowane, w tym na Pałac Kultury, co powinno ucieszyć miłośników twórczości Tadeusza Konwickiego. A patrzeć będziemy na wschód (z kuchni i z salonu) i na zachód (z sypialni i z… salonu). Ponadto w lokalu są łazienka z toaletą oraz przedpokój. Całość zamyka się w 36,5 mkw. Niby niewiele, ale nie ma tu wrażenia ciasnoty, wprost przeciwnie - jest przestrzeń i oddech.

SŁONECZNE I USTAWNE 36,5 MKW.
W mieszkaniu wymieniono piony wodno-kanalizacyjne, licznik elektryczny wyprowadzono na klatkę schodową, podobnie jak zawór gazu. Odmalowano pokoje. Co zostało do zrobienia? Odświeżenie kuchni, łazienki i przedpokoju.

Podłoga w obu pokojach i w przedpokoju jest wyłożona klepką - w jodełkę, co dodaje tym pomieszczeniom przytulności, w łazience i kuchni tradycyjnie (i praktycznie!) - czyli terakota. Jest tu bardzo przyjemnie. Salon, dzięki temu, że ma dwa okna, jest jasny, prócz tego to dobry punkt obserwacyjny na świat, który nie zatrzymuje się tu ani na chwilę. Czy to musi przeszkadzać? Niekoniecznie, ba! - dla niektórych może być wręcz atutem. Wyobrażasz sobie siebie zasypiającego przy jednostajnym szumie miasta, które nigdy nie zasypia? Kołysanka w wersji premium, bo ktoś musi nie spać, by spać mógł ktoś.

DODATKOWE PRZESTRZENIE
Do lokalu przynależy piwnica, i jest to znakomita wiadomość, gdyż zyskujemy dzięki temu dodatkową przestrzeń na dole, tę na górze pozostawiając niezagraconą. Ale to nie koniec dobrych wieści, gdyż młodzi rodzice wózek będą trzymać w wózkarni, rowery zaś - w rowerowni. Auto również może otrzymać własny kąt na parkingu wewnętrznym, trzeba tylko wstawić się za nie w spółdzielni. Teren jest ogrodzony i znajduje się pod stałym nadzorem kamer. Jest i domofon.

WSZYSTKO, CO NAJLEPSZE W MIEŚCIE I W OGRODZIE W JEDNYM MIEJSCU
Tu naprawdę jest wszystko. I jesteśmy w tym stwierdzeniu obiektywni. Na spacery można iść w jedną stronę na Pole Mokotowskie, a w drugą do Parku Ujazdowskiego, do Łazienek lub dalej: nad Wisłę. Jeśli nudzą cię spacery, możesz wsiąść na rower, włożyć rolki albo sprawić sobie psa. Czy wolisz ćwiczyć pod chmurką, czy preferujesz przestrzenie zadaszone - masz z czego wybierać. Rzut beretem jest OSiR Polna z basenem i ze ścianką wspinaczkową, a także kilka klubów fitness. Parę przystanków tramwajowych dzieli cię od Warszawianki z kompleksem basenów, saun i ze strzelnicą, a nieco bliżej rzeki, przy ul. Myśliwieckiej, możesz pograć w nogę, siatkówkę lub kosza. W okolicy nie brakuje też szkół sztuk walki. Jest także akademia szermierki. Chyba że wolisz aktywność w subtelniejszej formie, wówczas udaj się po sąsiedzku, do Riviery, gdzie działa szkoła tańca. Jeśli masz ten przywilej, że należysz do braci studenckiej, będziesz zachwycony/a! Pragniesz się rozerwać wieczorową porą? Klubów i knajp jest tu bez liku (ponad 30!), ale jeśli nie możesz się zdecydować na konkretny lokal, najlepiej będzie, jak przejdziesz się na Plac Zbawiciela i wybierzesz ten, w którym znajdziesz wolny stolik. Nie jest to proste, lecz satysfakcja murowana. Chcesz więcej? Cztery teatry do wyboru w promieniu paru kroków, kino z tradycjami i równie tradycyjny mleczny Bar Prasowy. Lubisz zakupy? Sklepy, butiki, centra handlowe - w zasięgu ręki.

WSZĘDZIE BLISKO, ZAWSZE ŁATWO I WYGODNIE
Przejdziesz 534 kroki i jesteś na stacji metra Politechnika. Wolisz transport naziemny? We wszystkich kierunkach śmigają autobusy i tramwaje, i bez względu na to, czy pracujesz na południu miasta, w centrum, czy na obrzeżach - dojedziesz tam sprawnie.

WYBORNY KOKTAJL
Czemu to miejsce zawdzięcza swoją dobrą energię? Być może połączeniu dwóch światów - historycznego Starego Mokotowa z jego ulicami, starymi kamienicami i zabytkowymi placami oraz coraz bardziej nowoczesnego Śródmieścia ze szklanymi biurowcami i z nowoczesnymi plombami, zza których wciąż i tak przeziera przedwojenna Warszawa… Wjedź na 7. piętro, zastukaj do nas, wyjrzyj przez okno. I zakochaj się w tym miejscu.

Agent


Małgorzata Miller-Fukuda
+48 (22) 331 07 86
info@miller-fukuda.pl

Mapa nieruchomości


Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Kontakt

Otrzymasz plik PDF z powyższą ofertą.