Details


 • Miasto
 • Warszawa
 • Dzielnica
 • Śródmieście, Powiśle
 • Ulica
 • Górnośląska
 • Powierzchnia
 • 38 m2
 • Cena
 • 580 000 zł
 • Cena / m2
 • 15 270 zł
 • Liczba pokoi
 • 2
 • Rok budowy
 • 1972

Opis nieruchomości


Czy gdy wybierasz się na wakacje nad morze, szukasz kwatery jak najbliżej plaży? A nocleg na Mazurach planujesz nad samym jeziorem? Bliskość wody ma bowiem moc magiczną. Jeśli zaś dodasz do tego klimatyczne bulwary, instytucje kulturalne i ścieżkę rowerową, po której pędzisz, czując, jak poziom endorfin wzrasta z każdym kilometrem, to gwarantuję, że rozważysz zamieszkanie przy Górnośląskiej.

KAMERALNIE NAD WISŁĄ
Lokal znajduje się na osiedlu Torwar - w kompleksie trzech oryginalnych, 16-piętrowych budynków, unikatowych przykładów warszawskiego modernizmu, zwanych potocznie „iksami”. Wyróżnia je ciekawa bryła i nietypowy kształt balkonów. Przeoczyć ich się nie da. Tyle o tym, co na zewnątrz. A wewnątrz? Mieszkanie (38,2 mkw.) jest na 1. piętrze i składa się z dwóch pokoi, otwartej kuchni, łazienki i przedpokoju. Duży pokój jest przechodni, a kuchnię oddziela od niego barek, co daje ciekawy efekt - można pichcić, będąc zarazem aktywnym uczestnikiem rozmów w salonie, można też spokojnie koncentrować się na przygotowywaniu posiłku, nie będąc przez nikogo niepokojonym.

DOPIESZCZONE CZTERY KĄTY, KTÓRE CIESZĄ OCZY I SERCE
Przyjemnie tu i wygodnie. W pokojach podłogi wyłożone są parkietem bukowym cechującym się oryginalną niejednolitą kolorystyką, w łazience i kuchni jest terakota. Należy również nadmienić, ze mieszkanie jest bardzo funkcjonalne - ma dobry i praktyczny rozkład, poziom ergonomii w kuchni jest niczym rodem z norwesko-szwedzkich „Historii kuchennych”, ponadto wyposażono je w przestronne szafy, które pomieszczą wiele. W 2015 roku lokal przeszedł generalny remont. Wymieniono wówczas instalację elektryczną. Wcześniej wymieniona została instalacja wodno-kanalizacyjna, a licznik elektryczny i zawór gazu wyprowadzono na klatkę schodową. Drzwi są antywłamaniowe, a okna dźwiękoszczelne, co jest przydatne, gdy mieszka się w sąsiedztwie Wisłostrady. Lokal ma swoją piwnicę, co z pewnością ucieszy każdego. Bezpieczeństwo zapewniają kamery i domofon, a z parkowaniem nie ma problemów.

DLA KAŻDEGO COŚ MIŁEGO
Bliskość Wisły zachęca rzecz jasna do przechadzek jej brzegiem, można także wybrać się dalej - do Łazienek czy do Parku Ujazdowskiego. Osoby dbające o kondycję mogą korzystać z oferty jednego z kilku okolicznych klubów fitnessowych (nie zapominajmy o Torwarze!) bądź z siłowni plenerowych, których jest wokół aż pięć. Rodzice będą mieli dokąd zaprowadzić i niemowlaki, i przedszkolaki, i uczniów. Złaknieni kultury mają do dyspozycji galerie sztuki i muzea, a amatorzy sportów zespołowych zawsze mogą skoczyć na Legię albo parę kroków dalej - na Stadion Narodowy. W sezonie letnim Wisła oferuje nam jeszcze jedną atrakcję, a mianowicie rejsy oraz przeprawy promowe.

HULAJNOGĄ, PIESZO, SAMOCHODEM LUB AUTOBUSEM
Hulajnoga to znakomity środek transportu. Wystarczy 7 minut, a znajdziecie się w sercu czarodziejskiej Saskiej Kępy, na ulicy Francuskiej, z jej wspaniałymi knajpkami i restauracjami - przy okazji warto pozwiedzać boczne uliczki i popodziwiać starą zabytkową zabudowę tego wyjątkowego rejonu Warszawy.

A poza tym z „iksów” dojazd jest prosty - w każdym kierunku jeżdżą autobusy, i jest ich dużo, a w odległości kwadransa mieści się stacja drugiej linii metra Centrum Nauki Kopernik.

ŻYCIE NAD RZEKĄ JEST INNE
Bo tu żyje się po prostu inaczej. Spokojniej i wolniej. Czy sprawia to leniwy nurt Wisły, czy snujący się jej brzegami spacerowicze, czy też dźwięki muzyki i radosne glosy szczęśliwych ludzi dobiegające z wieczornych Bulwarów… A jeszcze te zielone parawany drzew, które skutecznie odgradzają od ruchu ulicznego.

Serdecznie zapraszamy do wiślanej przygody.

Agent


Małgorzata Miller-Fukuda
+48 (22) 331 07 86
info@miller-fukuda.pl

Mapa nieruchomości


Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Kontakt

Otrzymasz plik PDF z powyższą ofertą.