Details


 • Miasto
 • Warszawa
 • Dzielnica
 • Mokotów, Dolny
 • Ulica
 • Nałęczowska
 • Powierzchnia
 • 207 m2
 • Cena
 • 8 800 zł
 • Liczba pokoi
 • 7
 • Rok budowy
 • 1997

Opis nieruchomości


Wyjątkowy dwupoziomowy lokal użytkowy o powierzchni 105 m2 na parterze i 101 m2 w przyziemiu przy ulicy Nałęczowskiej 64. O atrakcyjności tego miejsca świadczy znakomita lokalizacja przy skrzyżowaniu dwóch głównych ulic Sobieskiego i Nałęczowskiej, bezpośredni dostęp do lokalu z ulicy oraz solidne wykończenie budynku. Nie bez znaczenia jest również sama cena lokalu, która jest prawdziwą okazją w tej lokalizacji Warszawy.
Lokal idealnie nadaje się na gabinety lekarskie, klinikę weterynaryjną, piekarnię, kawiarnię, cukiernię, punkt gastronomiczny, siedzibę biura nieruchomości, architektonicznego, kancelarię prawniczą, notarialną lub biuro doradcze, pracownię artystyczną, biuro projektowe lub inną działalność.
Lokal posiada ogromne możliwości aranżacyjne, otwarta przestrzeń na parterze stwarza możliwość dopasowania przestrzeni do potrzeb klienta według jego preferencji. W sąsiedztwie znajdują się liczne punkty handlowe i usługowe, a dostęp do komunikacji miejskiej jest dodatkowym atrybutem tego miejsca. Przy samym wejściu do lokalu znajduje się przystanek autobusowy.
Oferta lokalu dotyczy wynajmu, ale również sprzedaży.

Lokalizacja
O atrakcyjności dzielnicy Mokotów Dolny świadczy genialna komunikacja z innymi, kluczowymi dzielnicami stolicy jak również z samym centrum, do którego dojazd zajmuje ok. 20 minut. Bliskość Wisłostrady oraz szybki dostęp do Alei Wilanowskiej oraz w przyszłości południowej obwodnicy Warszawy wpływa na atrakcyjność tego miejsca.
Nie bez znaczenia jest również fakt, iż najbliższe otoczenie lokalu jest bardzo dobrze rozwinięte biznesowo, liczne punkty handlowe i usługowe oraz liczne przystanki autobusowe we wszystkich kierunkach stolicy będą przyciągać klientów.

Standard wykończenia
Lokal wymaga odświeżenia, można go dostosować do własnej koncepcji biznesowej ponosząc niskie nakłady finansowe. Wysokość ponad 3 m stanowi dodatkowy atut tego miejsca i stwarza dodatkowe możliwości biznesowe. Pierwotnie przestrzeń na parterze była niemalże otwartą przestrzenią, co stwarza olbrzymie perspektywy aranżacyjne.
We wszystkich pomieszczeniach na parterze zainstalowana jest klimatyzacja oraz system alarmowy.

Rozkład pomieszczeń
Poziom 1: 105,86 m2
pomieszczenie 58,22 m2
pomieszczenie 31,28 m2
pomieszczenie 8,53 m2
pomieszczenie 4,63 m2
wejście 3,2 m2

Przyziemie: 101,04 m2
pomieszczenie 29,69 m2
pomieszczenie 33,83 m2
pomieszczenie 25,62 m2
pomieszczenie 8,48 m2
łazienka 1,66 m2
toaleta 1,76 m2
Dodatkowe informacje
Jest to miejsce, w którym masz szansę rozpocząć nową lub kontynuować dotychczasową działalność. Jeżeli poszukujesz lokalu doskonale wyeksponowanego, w bardzo dobrej lokalizacji, o dużych witrynach, na trasie do Centrum Warszawy, nieopodal Wilanowa, dzielnicy, która w rankingu obido z 2020 roku jest najpopularniejszą dzielnicą Warszawy, ten lokal jest dla Ciebie!
Jeśli chodzi o miejsca parkingowe, istnieją nieopodal lokalu lub po przeciwnej stronie ulicy Nałęczowskiej.
Miesięczne opłaty za lokal wynoszą ok. 2.000 zł.

Serdecznie polecam tę ofertę i zapraszam na prezentację!
W ofercie naszej Agencji znajdą Państwo luksusowe nieruchomości Premium, zapraszam na naszą stronę internetową.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Agent


Małgorzata Miller-Fukuda
+48 (22) 331 07 86
info@miller-fukuda.pl

Mapa nieruchomości


Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Kontakt

Otrzymasz plik PDF z powyższą ofertą.