Mieszkanie do sprzedaży - Warszawa, Praga, Ulica Plac Konesera

Details


 • Miasto
 • Warszawa
 • Dzielnica
 • Praga
 • Ulica
 • Plac Konesera
 • Powierzchnia
 • 111 m2
 • Cena
 • 1 763 310 zł
 • Cena / m2
 • 15 890 zł
 • Liczba pokoi
 • 4
 • Łazienki z WC
 • 2
 • Rok budowy
 • 2019

Opis nieruchomości


Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie typu penthouse z tarasem w kompleksie Koneser.

Deweloper projektu poprzez podjęcie ogromnego przedsięwzięcia odrestaurowania starych zabudowań fabryki Warszawskiej Wytwórni Wódek Koneser, oraz przez wzniesienie nowej apartamentowej zabudowy soft loft oraz budynków uzupełniających stworzył unikalne miejsce do wypoczynku, mieszkania, relaksu
oraz pracy.

Charakter tego miejsca wyrażony zabudową z cegły klinkierowej, stali, szkła, skwerami, uzupełniony tajemniczymi przejściami, mnóstwem zieleni, która zaprojektowana została tak, by zaglądać do okien, wypełniać każdy skwer oraz dawać miejsca do intymnego odpoczynku, zabaw, czytania książek, pozwala w jednej chwili przebywać na placu miejskim - pełnym gwarnych restauracji, placówek kulturalnych, a w drugiej - w zacisznej alei parkowej. Wkomponowanie zabudowań w istniejącą zieleń oraz wypełnienie każdego z możliwych miejsc piękną kompozycją nasadzeń powoduje, że przebywamy w kompleksie będącym również oazą zieleni, w której zarówno o poranku, jak i wieczorem, słychać śpiew ptaków.

Projekt Konesera, a w tym budynku Skarbnicy, w którym znajduje się penthouse, wykonany został tak, że jesteśmy całkowicie odizolowani od odgłosów miasta. Ruch kołowy w kwartale najbliższych uliczek został wprowadzony pod powierzchnię kompleksu, zatem w obrębie Konesera możemy cieszyć się przestrzenią przeznaczoną jedynie do ruchu pieszych.

Prezentowany penthouse o powierzchni 110,90m2 usytuowany jest na piątym piętrze w budynku nazwanym Skarbnicą. Salony tej części mieszkaniowej deweloper zaprojektował do wysokości półtorej kondygnacji osiągając imponujące 475cm wysokości. Uzyskujemy tym samym spektakularną przestrzeń, co spotęgowane jest przeszkleniem ściany frontowej z widokiem na taras, której powierzchnia ma wymiar 600 na 475 cm.

Tak przestronny salon o powierzchni 41m2, wraz z przylegającym do niego tarasem o powierzchni 17m2 stwarzają piękną przestrzeń do aranżacji wedle własnych potrzeb. Taras, osłonięty jest w połowie obu boków piękną ścianą z cegły klinkierowej - z której wykonany jest cały budynek, a industrialna konstrukcja stalowa i ażurowe zadaszenia pozwalają na zaprojektowanie apartamentu wraz z tarasem w surowym charakterze loftu, ale też stworzenie przytulnych przestrzeni mieszkalnych z tarasem skąpanym w zieleni roślin pnących się aż na zadaszenie.

Z wejścia do penthouse’u, poprzez hol o powierzchni 5,5m2, kierujemy się do wspomnianego już salonu oraz tarasu. Przy salonie znajduje się również dodatkowe pomieszczenie o powierzchni 9,20m2 z piękną, odrębną loggią (3,80m2). To idealne miejsce na zamkniętą przestrzeń kuchenną z oświetloną porannym słońcem loggią doskonałą na śniadania w kameralnej przestrzeni, jeśli zdecydujemy się umieścić kuchnię w innymi miejscu, niż zadedykowana w tym celu przez dewelopera przestrzeń narożna przy salonie o powierzchni 9,5m2. To dodatkowe pomieszczenie może być również przeznaczone na gabinet przy salonie, dodatkowy pokój gościnny, czy jadalnię.

Wysokość salonu nadaje mu godną podziwu przestrzeń, pozostała część apartamentu ma wysokość 300cm, co zapewnia świetną cyrkulację powietrza ale i nie zatraca przytulnego charakteru pomieszczeń.

Druga część apartamentu jest zdecydowanie prywatna. Jej granicą jest toaleta dla gości (1,6m2), którą można również przeznaczyć na garderobę. W prywatnej strefie znajdują się: przestronny hol (8,9m2) z miejscem na zabudowę szaf, sypialnia główna połączona z garderobą i łazienką o łącznej powierzchni (26m2), druga sypialnia (14m2) oraz dodatkowa łazienka (4,6m2), dostępna z holu.

Bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń oraz plan apartamentu wyeksponowanego na dwie strony świata, z ekspozycją salonu z tarasem, dodatkowego pomieszczenia z loggią, głównej sypialni - na stronę wschodnią, oraz drugiej sypialni - na stronę zachodnią, gwarantuje bardzo dobre doświetlenie pomieszczeń, oraz pełną możliwość wykorzystania tarasu oraz loggii w promieniach przedpołudniowego słońca.

Deweloper umożliwił aranżację pomieszczeń i ich usytuowanie wedle własnego konceptu, opierając ich podział na ścianach działowych, łatwych do przesunięcia. Charakter penthouse’u, z wysokim na nieomal 5 metrów salonem idealnie nadaje się do zabudowy antresoli z przeznaczeniem na bibliotekę, miejsce odpoczynku, miejsce dla hobby czy gabinet.

Jakość i standard całego projektu wyraża się również w substancji budowlanej, gdzie użyto wysokiej jakości cegieł klinkierowych, betonu zbrojonego, aluminiowej stolarki okiennej, jak również oprzyrządowania w postaci grzejników (marki Zender), jak i systemów wentylacji (Helios), drzwi wejściowych (Dierre), czy okablowań apartamentu.

Do apartamentu jest możliwość dokupienia dwóch miejsca garażowych usytuowanych vis-à-vis wyjścia z windy, na poziomie -1, łatwych do parkowania oraz pozwalających na pełne otworzenie drzwi auta. 62 500 PLN za miejsce.

W garażu podziemnym znajduje się również niezliczona ilość miejsc do parkowania rowerów oraz motocykli.

Koneser to doskonała lokalizacja dla szukających luksusowej oazy w centrum rozwijającego się miasta. Jest to kompleks samowystarczalny. Rano można wyjść po bułki i mleko do sklepów w Pasażu Koneser, skorzystać również z markowego fitnessu. W ciągu dnia do dyspozycji pozostają knajpki z lunch’em, sklepy, usługi, placówki medyczne. Do biura w centrum można dojechać autem lub metrem w 10 minut z pobliskiej stacji Dworzec Wileński. O ile twoje biuro nie znajduje się w części biurowej Konesera, gdzie swoje siedziby posiada choćby Google oraz inne przodujące marki. Wieczorem Koneser oferuje kilka restauracji, kluby, miejsca rozrywki kulturalnej, a również muzea, spa i wszelkie miejsca spełniające potrzeby wygodnego życia. Film jest własnością Centrum Praskie Koneser: s://koneser. eu/

Penthouse oferowany jest w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Z przyjemnością jednakże podejmiemy współpracę przy jego wykończeniu pod klucz, wedle projektu uzgodnionego z Nabywcą, uzupełniając wykończenia o meble, dodatki i świeże kwiaty w wazonach.

Zapraszamy do obejrzenia i oprowadzenia Państwa po całym kompleksie Koneser oraz do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu penthouse’u. Unikatowość ta polega również na tym, że penthouse nie był dostępny w oficjalnej sprzedaży dewelopera. Trafił on - tak jak i pozostałe apartamenty tego typu w budynku Skarbnicy - do zamkniętego grona odbiorców, dzięki czemu właściciele penthouse’ów tworzą zamknięte i znane sobie grono odbiorców, do którego dołączyć może nowy Nabywca.

Agent


Małgorzata Miller-Fukuda
+48 (22) 331 07 86
info@miller-fukuda.pl

Mapa nieruchomości


Mapy na naszej stronie nie zapewniają dokładnej lokalizacji nieruchomości i są dostarczane wyłącznie jako wskazanie obszaru.

Kontakt

Otrzymasz plik PDF z powyższą ofertą.